Aktualny motyw: Woda

Geberit logo

MECENAS MOTYWU

Dyskrecja łazienkowa

Czy odpływ i spłuczka mogą mieć coś wspólnego z designem? Mogą – jeżeli udają, że ich nie ma. Uwierzcie, że niektórym wychodzi to naprawdę elegancko.

Niewidzialny odpływ

Odpływ liniowy Geberit CleanLine wtapia się w podłogę, mimo że jest ze stali (oczywiście nierdzewnej) – jego brzegi mogą być ciemne lub polerowane, co ułatwia dopasowanie zarówno do jasnych, jak i do ciemnych płytek. Specjalny koszyczek, który umieszczono w odpływie, jest łatwy do wyjęcia i czyszczenia, a wodę odprowadza do odpływu listwa zbiorcza, dzięki czemu nie gromadzi się brud.

przecieranie srebrnego odpływu liniowego
Odpływ liniowy Geberit CleanLine
widok z góry na odpływ liniowy Geberit
Odpływ liniowy Geberit CleanLine
łazienka w czarnym kolorze
Odpływ liniowy Geberit CleanLine

Niewidzialny przycisk

Utrzymaniu higieny sprzyja też nowoczesny przycisk spłukujący, którego… nie trzeba przyciskać. Na tradycyjnej spłuczce gromadzi się mnóstwo bakterii, a dotykamy jej przecież jeszcze nieumytymi rękoma… Sigma 80 to nowoczesne rozwiązanie tego problemu, które nie tylko działa, ale też WYGLĄDA. Czarna lub lustrzana tafla szkła i dwa świetlne paski, przed którymi wystarczy przesunąć ręką. Czysta dyskrecja i stuprocentowa higiena w nowoczesnym wydaniu.

aranżacją w czarnej łazience armatury Geberit
Przycisk spłukujący Sigma 80
niebieski ledy pod przyciemnionym szkłem
Przycisk spłukujący Sigma 80
czarny przycisk spłukujący
Przycisk spłukujący Sigma 80

Fot. i oprac. na podstawie:
Materiały prasowe Geberit

Wnętrza / aranżacje i projekty wnętrz

Przyroda i technologia - inteligentne rozwiązania we wnętrzu inspirowanym naturą
Przyroda i technologia – inteligentne rozwiązania we wnętrzu inspirowanym naturą

W precyzyjnie zaplanowanej przestrzeni żaden element nie burzy geometrii kompozycji, układów linii i spójności brył. Inteligentne technologie są obecne wszędzie, lecz w sposób intencjonalnie dyskretny. Na pierwszy plan wysuwają się barwy, motywy i materiały zaczerpnięte lub nawiązujące do natury.

Wnętrza / aranżacje i projekty wnętrz

Mała łazienka – duże wyzwanie
Mała łazienka – duże wyzwanie. Architektki z pracowni WZ Studio radzą, jak urządzić niewielką przestrzeń

Mała łazienka to duże wyzwanie aranżacyjne, z którym musi zmierzyć się większość z nas. Musimy w niej zmieścić wszystkie strefy użytkowe, a dodatkowo zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Jak zatem urządzić niedużą przestrzeń, by była nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna? Z pomocą przyjdzie wyposażenie z oferty marek Geberit i Koło.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

Energia pod kontrolą: styl New Memphis w łazience
Energia pod kontrolą: styl New Memphis w łazience

Postmodernistyczny styl Memphis w latach 80. opanował świat designu i mody, czarując swoim ekscentrycznym podejściem do koloru, faktury i geometrii. Odważne zestawienia i zaprzeczenie zasadom klasycznie pojmowanego dobrego smaku okazały się porywające dla projektantów.

Aktualności

Rusza „Open the door for Tubądzin”
Rusza „Open the door for Tubądzin” – inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy!

„Open the door for Tubądzin” to nowy cykl, który wprowadzi widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje.