Aktualny motyw: Woda

Geberit logo

MECENAS MOTYWU

Kot cię oświeci! Nowoczesna lampa kot od Job & Seletti

Chcesz dostać kota? Lampa kot

Bardziej niż na kanapie, lubią leżeć na kaloryferze. A nader często – na biurku. Im bliżej właściciela, jego klawiatury czy książki, tym lepiej. Ten osobnik jest taki jak inne, ma rozmiar typowego kota, po kociemu wygięty grzbiet i nawet ogon w pozycji kociej. A że kotom oczy świecą w ciemnościach… To jemu też świecą. I to jak! Jest w końcu lampą…

lampa w kształcie czarnego kota
Felix Cat Lamp, Job & Seletti

Jego twórcy wykazali się jednak większą fantazją i elastycznością niż Matka Natura, jeżeli chodzi o użyteczność. Felix pracuje oczami i… jakkolwiek to brzmi: pupą. Pod jego ogonem znajdziemy nie tylko włącznik i regulację światła, ale też port USB. Lampa Felix została zaprojektowana przez tandem Job & Seletti w ramach szalonej kolekcji BLOW.

dwie lampy w kształcie kota
Felix Cat Lamp, Job & Seletti
lampa w kształcie biało-czarnego kota
Felix Cat Lamp, Job & Seletti

Dobrze się w niej czuje obok sofy w kształcie hot doga i na dywanie w kształcie sadzonego jaja. Kultowa lampa-banan w takim wnętrzu będzie bezpieczna, chyba że natrafi na nie mniej znaną lampę-małpę. Też od Seletti.

fotel hamburger obok kanapy hot doga i kocich lamp
Kolekcja BLOW, Job & Seletti

Codziennie porcja owoców? Lampa banan

lampa na wzór obranego do połowy banana
Banana Lamp, Studio Job dla Seletti

Dla fanów „Planety małp” – lampa małpa

biała lampa w kształcie małpy
Monkey Lamp, MArcantonio RAimondi MAlerba dla Seletti

Fot. i oprac. na podstawie:
Materiały Job & Seletti

Aktualności

Zwykła niezwykłość. Karim Rashid projektuje
Zwykła niezwykłość. Karim Rashid i jego nowy projekt oświetlenia

Kolekcja oświetlenia Kasual, którą zaprojektował dla jednej z marek Karim Rashid pasuje do naszych czasów jak ulał. Czerpie, co najlepsze z obu światów: z jednej strony jest swobodna, z drugiej: luksusowa, a wszystko to serwuje nam w połączeniu z wysokiej jakości meblami, które wniosą ponadczasową i cenną wartość do każdego projektu.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

czarna ściana z napisami kredowymi i czerwonymi świecącymi sercami
Walentynki pełne designu: pomysły od serca

Zwyczajne kwiaty i czekoladki wydają Ci się banalne? A może chcesz, aby walentynkowy nastrój został z Wami na dłużej? Zobacz meble i dodatki inspirowane… miłością!

oświetlenie

Czytaj więcej

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

kryształowy żyrandol wady zalety
Czy kryształowy żyrandol jest praktyczny? Plusy i minusy najmodniejszych modeli

Wiele osób marzy o okazałym, kryształowym żyrandolu we wnętrzu. Faktycznie, jest to wyjątkowy element wyposażenia, który przyciąga wzrok i zachwyca swoim designem. Niemniej warto pamiętać, że tego typu lampa nie jest wolna od wad. Warto znać zarówno plusy, jak i minusy kryształowych żyrandoli.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

lampa podłogowa w salonie
Jak wybrać lampę podłogową do salonu lub sypialni?

Lampa podłogowa to modne i stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach. Dobra lampa podłogowa to nie tylko źródło światła, ale także i dekoracja. Najczęściej takie oświetlenie można spotkać w nowoczesnych salonach i sypialniach. Jaką lampę wybrać i na co zwrócić uwagę?