Aktualny motyw: Woda

Geberit logo

MECENAS MOTYWU

Odchowalnik dla kurcząt i lampa dla ludzi

Że lubisz design, to wiemy. A może dodatkowo jesteś młodym mieszkańcem wielkiego miasta i rozczula Cię widok małych kurczątek? Mamy coś dla Ciebie!

stoisko z lampą-odchowalnikiem
Wystawa blisko.bliżej na 11. edycji Łódź Design Festival

Pomysł jest nietuzinkowy: hodować kurczaki w mieście. Agnieszka Surma, absolwentka wzornictwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, zaprezentowała na wystawie blisko.bliżej podczas tegorocznego odchowalnik dla kurcząt, który po spełnieniu swojej podstawowej funkcji staje się… wiszącą lampą.

Odchowalnik dla kurcząt i lampa dla ludzi

wisząca lampa odchowalnik
Lampa, która była odchowalnikiem

Zestaw do domowej hodowli ptactwa domowego składa się z kilku elementów, przede wszystkim z plastikowej kopuły z lampą grzewczą i karmnika, czyli podstawy z termostatem. Zobaczcie sami!

ciekawa prezentacja na podłodze
Odchowalnik dla kurcząt i lampa
kurczęta w lampie odchowalniku
Odchowalnik dla kurcząt i lampa

Oprac. na podst.:
facebook.com/wzornictwoup
lodzdesign.com

Aktualności

Zwykła niezwykłość. Karim Rashid projektuje
Zwykła niezwykłość. Karim Rashid i jego nowy projekt oświetlenia

Kolekcja oświetlenia Kasual, którą zaprojektował dla jednej z marek Karim Rashid pasuje do naszych czasów jak ulał. Czerpie, co najlepsze z obu światów: z jednej strony jest swobodna, z drugiej: luksusowa, a wszystko to serwuje nam w połączeniu z wysokiej jakości meblami, które wniosą ponadczasową i cenną wartość do każdego projektu.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

czarna ściana z napisami kredowymi i czerwonymi świecącymi sercami
Walentynki pełne designu: pomysły od serca

Zwyczajne kwiaty i czekoladki wydają Ci się banalne? A może chcesz, aby walentynkowy nastrój został z Wami na dłużej? Zobacz meble i dodatki inspirowane… miłością!

oświetlenie

Czytaj więcej

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

kryształowy żyrandol wady zalety
Czy kryształowy żyrandol jest praktyczny? Plusy i minusy najmodniejszych modeli

Wiele osób marzy o okazałym, kryształowym żyrandolu we wnętrzu. Faktycznie, jest to wyjątkowy element wyposażenia, który przyciąga wzrok i zachwyca swoim designem. Niemniej warto pamiętać, że tego typu lampa nie jest wolna od wad. Warto znać zarówno plusy, jak i minusy kryształowych żyrandoli.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

lampa podłogowa w salonie
Jak wybrać lampę podłogową do salonu lub sypialni?

Lampa podłogowa to modne i stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych wnętrzach. Dobra lampa podłogowa to nie tylko źródło światła, ale także i dekoracja. Najczęściej takie oświetlenie można spotkać w nowoczesnych salonach i sypialniach. Jaką lampę wybrać i na co zwrócić uwagę?