Wyrafinowane powierzchnie meblowe

Mecenas motywu

Wszystkie odcienie przyszłości

Teraz, gdy soczysta zieleń nieuchronnie znika z pejzażu za naszymi oknami, pora także pożegnać ją jako odchodzący Kolor Roku 2017. Co czeka na nas tuż za rogiem?

Ostatnie dwanaście miesięcy spędziliśmy w towarzystwie świeżego i energetyzującego odcienia zieleni o nazwie Greenery, który rozgościł się w naszym otoczeniu za sprawą Pantone. Ta słynna marka zajmująca się tworzeniem systemów kolorów, bada tysiące informacji i analizuje trendy z całego świata, w celu wyłonienia barwy, która zawróci nam w głowach i stanie się dominantą kolejnego roku.

Tegoroczna zieleń okazała się prawdziwym kolorem mocy, skupiającym jak w sobie jak w soczewce nasze marzenia i oczekiwania dotyczące najbliższej przyszłości. To uniwersalny symbol nadziei na zmiany społeczne, wyraz dążenia do harmonii i spokoju, ale także ‒ mającej swoje źródło w rytmie natury ‒ zdolności do odradzania się i tworzenia siebie wciąż od nowa.

Teraz Greenery musi ustąpić z tronu, ale zapewne pozostanie blisko ‒ chociażby we wciąż przybierających na sile tendencjach związanych z projektowaniem odpowiedzialnym ekologicznie i w pragnieniu odbudowy więzi ze światem przyrody.

My nieśmiało obstawiamy, że będzie to granat. A jakie są Wasze typy na kolor roku 2018?

kobieta wybierająca kolor z próbników kolory roku wg pantone od

Oprac. na podst.:
pantone.com