ARCHITECT@WORK to unikalna recepta na poznanie szerokiej gamy nowości produktowych prezentowanych przez wybranych, wysokiej klasy producentów i dystrybutorów, a także szansa na wysłuchanie prelekcji. Tematem przewodnim edycji 2022, która odbędzie w dniach 15–16 listopada, jest Oxygen&Architecture.

To propozycja dla architektów i projektantów wnętrz – mogą oni korzystać z platformy networkingowej, której główną częścią jest wydarzenie organizowane z powodzeniem od 17 lat w całej Europie, Kanadzie i Turcji. Tegoroczna edycja ogranicza się jednak do Europy.
– Odpowiadamy na potrzeby architektów, łącząc innowacje z inspiracjami i najnowszymi osiągnięciami w branży – zachęcają organizatorzy – Wl oceniający, składający się z zespołu architektów i projektantów wnętrz, których celem jest rozpoznanie wyłącznie wartościowych produktów. Zależy nam na tym, aby odwiedzający mogli czerpać jak najwięcej korzyści z udziału w ARCHITECT@WORK. Rygorystyczna selekcja w połączeniu z wyjątkową atmosferą i możliwością nawiązania kontaktów to przepis na dobrze spędzone popołudnie.

Link do .