Przez 5 dni wiodące firmy z 26 krajów oraz architekci, projektanci, wykonawcy i detaliści mogą wreszcie spotkać się i ponownie rozpocząć wspólne działania.

Już 27 września Bolonia stanie się ponownie centrum wystawienniczym, w którym znajdziemy około 600 stoisk, tysiące produktów, które wyprzedzają trendy w dziedzinie powierzchni, wyposażenia łazienek, projektowania i planowania. Będzie to również moment na spotkania i dyskusje.

Ceraie kolorowe płytki z wystawy z Bolonii

Najważniejsze targi barnży łazienkowej

Bolonia to obok Mediolanu, Frankfurtu, czy Pradyża miejsce, w ktrym raz do roku spotykaja się przedstawiciele branży wnętrzarskiej. Tam odbywają się doroczne targi wystawiennicze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, Cersaie. Przez pięć dni najbardziej liczące się na rynku podmioty pokazują swoje nowości, wyznaczają trendy, ale również – testują nowe modele, badają preferencje i zbierają opinie o swoich produktach. Cersaie to możliwość pokazania tego, co najprawdopodobniej będzie się sprzedawać w ciągu najbliższych miesięcy, ale również okazja do spotkania się z kontrahentami, wymienienia poglądów i podtrzymania relacji. Niektórzy lokalni producenci nie wystawiają się na targach, ale korzystając z napływu gości zapraszają ich do swoich pracowni i fabryk, znajdujących się we włoskim zagłębiu ceramicznym pod Modeną, oddalonym od Bolonii o około 60 km.

Nie ulega wątliwości, że Cersaie to największe i najważniejsze wydarzenie branżowe na świecie. W zeszłym roku targi zostały odwołane, w tym zaś wprowadzono rygorystyczne obostrzenia sanitarne, a wstęp na targi będzie dostępny tylko dla zaszczepionych, ozdrowieńców lub osób posiadających ważny test PCR.