To architekci opowiedzą o ciekawostkach związanych z miejscem, o projekcie i trudach związanych z jego realizacją oraz ludziach, których spotkali na drodze do realizacji swojej wizji.
Jak wygląda życie w architekturze, którą zaprojektowali? Jak oddziałuje ona na miasto, w którym się znajduje? Na ludzi, którzy tam mieszkają, pracują i spędzają wolny czas? A z drugiej strony, jak otoczenie wpływa na sam budynek architektoniczny?

Cykl filmów „Życie w architekturze”

Na co zwracali uwagę przy realizacji, jakie materiały i technologie tam zastosowali? Jakie wartości były dla nich ważne?
Tego dowiecie się z filmów nagranych przez ARCH_event we współpracy z firmami, które na co dzień kształtują naszą architektoniczną rzeczywistość.

Filmy do obejrzenia będą w aplikacji mobilnej ARCH_app.

ŻYCIE W ARCHITEKTURZE
Tremonti Ski&Bike Resort

Już w grudniu Maciej Janczyk – założyciel Q2 studio – zabierze Was na architektoniczny spacer po hotelu Tremonti. To Maciej Janczyk i jego zespół odpowiedzialny jest za projekt resortu, położonego w tak wyjątkowym miejscu na mapie Polski, jakim jest Karpacz.

Co najlepiej definiuje architekturę tego hotelu? Jakie było największe wyzwanie tego projektu? Jak architektom udało się połączyć stare, istniejące budynki z nowymi, pogodzić oczekiwania inwestora, hotelarzy oraz konserwatora zabytków, nie tracąc swojej wizji i czy oczekiwań? Tego i wielu innych ciekawostek dowiecie się z filmu.

Premiera pierwszego filmu z cyklu już 19 grudnia 2022 roku.