Aktualny motyw: Systemy modułowe

MECENAS MOTYWU

Green Days: Międzynarodowe Dni Zieleni 2019

zakończone

logo Green Days Międzynarodowe dni zieleni 2019

22-24/03/2019

program

strona www

Nadarzyn, Aleja Katowicka 62, Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo

W drugiej połowie marca na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Dni Zieleni Green Days. Wydarzenie poświęcone jest w całości branży ogrodniczej i architekturze krajobrazu.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów, jak również wszystkich tych, którzy po prostu pragną zapoznać się z najnowszymi trendami. A będzie z czego wybierać. Zakres tematyczny imprezy jest imponujący – zobaczymy trendy ogrodowe w pełnej krasie: od oczek wodnych, przez place zabaw, sauny, baseny i systemy nawadniania, aż po oświetlenie ogrodowe. Będzie to również okazja do zapoznania się z ofertą biur projektowych oraz architektów krajobrazu.

Również profesjonaliści będą zadowoleni. Targi to arena do wymiany doświadczeń B2B i szansa na nawiązanie nowych relacji. Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenie ukierunkowane jest na integrację producentów z instytucjami otoczenia biznesu. Jest to również platforma spotkań, umożliwiających producentom budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami ze wschodu i zachodu Europy (program Hosted Buyers). Nie zabraknie również przeglądu projektów wdrożeniowych sektora ogrodniczego.