Aktualny motyw: Systemy modułowe

MECENAS MOTYWU

Targi Designu WZORY 2019 na wiosnę

zakończone

logo Targi Designu Wzory 2019 na wiosnę

27-28/04/2019

program

strona www

Warszawa, ul. Bracka 25, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Warszawskie Targi Designu WZORY to cykliczne wydarzenie promujące designerów i rzemieślników, tworzących w branży wnętrzarskiej oraz miejsce, w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepy oraz klienci indywidualni.

WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu, zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników.

Znajdziecie tu rośliny, meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! Organizatorzy zapowiadają, że kochają rośliny – dlatego podczas wiosennej edycji znajdziecie wszystko, co sprawi, że Wasz dom zakwitnie. Na wiosennych WZORACH kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Design to nie tylko najnowsze kolekcje, to piękne i funkcjonalne przedmioty z minionych lat, dlatego na targach nie zabraknie strefy vintage, na której znajdziecie selekcje od najlepszych, polskich sklepów vintage.

Organizatorzy przewidzieli także warsztaty i panele.