Planowane jesienne edycje miały objąć 400 wystawców, dwa miasta, fantastyczne premiery, topowe przestrzenie. Niestety pandemia nie pozwoliła na spotkanie w Warszawie i Katowicach i właśnie dlatego organizatorzy postanowili iść do przodu i spotkać się po raz pierwszy w internecie! Na pierwszej edycji TARGÓW RZECZY ŁADNYCH ONLINE!

Poniżej zamieszcamy treść zaproszenia:

Zamiast dwóch aż 12 targowych dni 5-16 grudnia w najgorętszym przedświątecznym prezentowym okresie! Właśnie wtedy nasze profile na FB, na Instagramie i nasz portal www.targirzeczyladnych.pl zamienią się w tętniące życiem targi online! Codziennie zaprezentujemy Wam kilkanaście świetnych marek i ich produkty, które będziecie mogli od razu kupić przez internet! Spodziewajcie się Waszych ulubionych brandów i zaskakujących debiutów! Spodziewajcie się LAWINY promocji, okazji i prezentowych przecen! A to wszystko na ekranach Waszych komputerów i telefonów, wszystko – jak zawsze! – ze znakiem jakości TRŁ! Zatem od 5 do 16 grudnia śledźcie nasze profile i nasz sklep online www.targirzeczyladnych.pl. Będziemy w Waszych feedach, w Waszych Instastories, stworzymy dla Was specjalne artykuły z prezentowymi rekomendacjami, przypomnimy się newsletterami i zbierzemy w jedno miejsce najlepsze zakupowe okazje. Z lodówki nie wyskoczymy! (no chyba, że macie taką z WI FI).

targi rzeczy ładnych grudzień 2020 online plakat

Ogromnie żałujemy, że nie spędzimy razem prawdziwego targowego weekendu na TRŁ ZIMAI i na TRŁ KATOWICE!, ale mamy nadzieję, że odtworzymy tutaj – przynajmniej cześciowo – ten energetyczny klimat TRŁ, na który wszyscy czekamy po kilka miesięcy. Wiemy, że wystawcy nie mogą doczekać się spotkania z najlepszą publicznością i spróbujemy, żeby ponownie się to udało – tym razem w internecie.

Zatem głowy do góry! Do zobaczenia na TARGACH RZECZY ŁADNYCH ONLINE! Dołączajcie do wydarzeń, followujcie nas na Facebook’u i Instagramie i dodajcie nasz portal do ulubionych zakładek – już wkrótce opublikujemy tam pełną listę wystawców. A 5-16 grudnia widzimy się na największych targach online w polskim internecie! Fajnie, prawda? :)))

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi designu w Warszawie. Celem imprezy jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności.
Organizatorami Targów Rzeczy Ładnych są: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska oraz Paweł Stremski.