Aktualny motyw: Meble i Wnętrza z charakterem

czarny wektorowy logotyp KOMANDOR

MECENAS MOTYWU

Komunikacja marek branży wnętrzarskiej w dobie koronawirusa: trwa badanie MAGAZIF.com

W czasach zdominowanych przez koronawirusa, który narzucił wszystkim konieczność funkcjonowania w wyjątkowych okolicznościach, redakcja portalu MAGAZIF.com pragnie zdiagnozować najważniejsze potrzeby branży, jeśli chodzi o komunikację i współpracę z mediami.

Jest to powodem, dla którego pytamy: czego obecnie potrzebujecie i oczekujecie od mediów wnętrzarskich? Chcemy dowiedzieć się, jak my – działaniami i sposobem budowania przekazu – jesteśmy w stanie i możemy pomóc architektom i studiom projektowym, showroomom i dystrybutorom. W jakim stopniu możemy wesprzeć Wasze działania w powrocie do normalności i dotarciu do klientów końcowych już teraz?

Aby przeprowadzenie takiej analizy było możliwe, zwracamy się do przedstawicieli branży z prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Nie zajmie to dłużej niż kilka minut. Wyniki badania w formie raportu trafią do Was już wkrótce.


Przejdź do ankiety >


Badanie realizowane jest przez portal wnętrzarski MAGAZIF.com. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy: [email protected]. Odpowiedzi zbieramy do 15 maja.