Najstarsze regulowane biurko w Polsce ma już 25 lat. Wszystko dzięki temu systemowi – wideo MAGAZIF

25-lecie znanej kolumny podnoszącej świętowała właśnie marka LINAK, która specjalizuje się w produkcji tego, co zwykle w meblu ukryte, ale znacząco wpływające na jego funkcjonalność. Dzięki technologii zastosowanej w podnośniku, możliwe było stworzenie biurka o regulowanej wysokości, a przez to uczynienie kroku w kierunku produktu w pełni ergonomicznego. Sami zobaczcie!

Poza tym, na targach Warsaw Home, marka pokazała odświeżone wersje pilotów sterujących, które ponownie zdobyły Oscara designu, czyli Red Dota.

Zobaczcie obydwa produkty w naszym wideo!

YouTube video

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Katarzyna Księżopolska - Redaktor naczelna MAGAZIF.com

Redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com. Z wykształcenia socjolog i filolog polski. Autorka wywiadów, relacji z wydarzeń, poradników i raportów dla branży architektury, designu i wnętrz; moderatorka paneli dyskusyjnych, rozmów i spotkań; prowadząca warsztaty i konsultacje dla architektów i projektantów w zakresie komunikacji. Kierowniczka produkcji filmów dokumentalnych, poświęconych branży wnętrzarskiej. Cyklicznie dokonuje autorskiego przeglądu inspiracji, nowości oraz wydarzeń branżowych w ramach formatu „MAGAZIF NEWS”. Zasila szeregi jury najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – m.in. Dobry Wzór, Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz w Krakowie, must have przy Łódź Design Festival, Diament Meblarstwa. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w branży badawczej, zajmując się badaniami marketingowymi, koordynacją międzynarodowych projektów oraz consultingiem dla firm w zakresie wdrożeń produktowych i strategicznych. Miłośniczka designu i mody.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama