Aktualny motyw: Powierzchnie wielkoformatowe w kuchniach i łazienkach

czarny wektorowy logotyp COSENTINO

MECENAS MOTYWU

Salone del Mobile.Milano 2021: podano nową datę

Organizatorzy podali nową datę 60. jubileuszowej edycji Salone del Mobile.Milano. Największe targi meblowe i wyposażenia wnętrz Salone del Mobile.Milano na ten moment odbędą się we wrześniu.

Targi meblowe w Mediolanie to coroczna gratka dla fanów designu. To największe tego typu wydarzenie na świecie. W trakcie targów, obejmujących imponujący obszar ogromnych hal po brzegi wypełnionych artykułami do wnętrz, można zobaczyć nowości produktowe, pochodzące od wystawców z całego świata.

Pandemia kilkukrotnie krzyżowała plany organizatorów w 2020 roku, którzy starając się reagować na sytuację, podawali nowe terminy wydarzenia. Żaden z nich jednak nie doszedł do skutku, a 59. edycję targów ostatecznie odwołano.
Niedawno, w oświadczeniu, podano nową datę: 60. edycja Salone del Mobile.Milano odbędzie się od 5 do 10 września 2021 roku.

salone del mobile milano 2021 nowa data jesień

Będzie to edycja wyjątkowa i jak się zdaje – również najbardziej spektakularna – po raz pierwszy w historii wszystkie odbywające się co dwa lata wystawy zobaczymy jednocześnie.

Fot. i oprac. na podst.: 
mat. prasowe Salone del Mobile