Aktualny motyw: Akustyka we wnętrzach

MAGAZIF motyw Knauf

MECENAS MOTYWU

Technologia prosto z NASA w twoim domu. Termoizolacyjna farba do ścian

Nowoczesne farby potrafią o wiele więcej niż tylko dobrze wyglądać. Przyzwyczailiśmy się już, że nie przyjmują zabrudzeń i są odporne na wilgoć, ale od teraz także pomagają oszczędzać energię cieplną.

Jest to możliwe dzięki wynalazkowi o pozaziemskiej proweniencji, czyli mikrosferom – cząsteczkom odbijającym promienie słoneczne. Ta wykorzystywana pierwotnie w produkcji promów kosmicznych technologia równie skutecznie działa w o wiele bardziej przyziemnych realiach. Polifarb Kalisz wykorzystał ją do opracowania farb ściennych CIQ, dzięki którym w naszych domach zimą łatwiej jest utrzymać wysoką temperaturę, a latem – uniknąć przegrzania.

grafika przedstawiająca sposób działania farby termoizolacyjnej

Trwałe i elastyczne powłoki nie tylko dobrze wyglądają, ale też odbijają aż do 95% promieniowania cieplnego, co pozwala znacząco obniżyć zużycie energii. By skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania nie trzeba iść na kompromisy w kwestii estetyki, gdyż farbę można barwić przy użyciu pigmentów do emulsji.

opakowanie farby termoizolacyjnej

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

5 rzeczy o farbach dekoracyjnych do wnętrz, o których nie mieliście pojęcia
5 rzeczy o farbach dekoracyjnych do wnętrz, o których nie mieliście pojęcia

Kiedy mamy ochotę na dużą zmianę bez wielkich robót remontowych albo gdy zależy nam na gruntownym odświeżeniu wnętrza – wtedy sięgamy po wałek i puszkę z farbą. Zwykłe malowanie ścian może odmienić nasze mieszkanie nie do poznania. Jednak zanim ruszycie do sklepu, dowiedzcie się 5 rzeczy na temat farb dekoracyjnych do wnętrz, o których nie wiedzieliście do tej pory.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

Popraw jakość swojego życia: farby higieniczne do wnętrz
Lepsze życie w czystszym domu – farby higieniczne od TEKNOS

Dobrze zaaranżowana przestrzeń, wygodne w użyciu sprzęty i piękne wyposażenie to nie wszystko, czego potrzebujemy, by żyło się nam dobrze. Pozbawione zanieczyszczeń powietrze wewnątrz domu to kolejny aspekt, o którym warto pamiętać. Poznajcie farby higieniczne BIORA marki TEKNOS, które dbają nie tylko o czystość domowych powierzchni, ale także powietrza w naszym otoczeniu.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

metamrfoza wnętrza z teknos farby dekoracyjne łososiowa ściana
Wszystkie odcienie letniej metamorfozy: farby dekoracyjne do wnętrz

Chęć na rewolucyjne zmiany we wnętrzu przychodzi do nas najczęściej wraz ze wzrostem temperatury na zewnątrz. Do mieszkań wpuszczamy więcej światła i chcemy się cieszyć spektakularną przemianą, którą latem warto zacząć od przemalowania ścian. Pomogą nam w tym najwyższej jakości farby dekoracyjne TEKNOS, które zachwycają swoją odpornością na użytkowanie i piękną paletą barw.

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

Z miłości do piękna: płytki gresowe Cerrad x La Mania Home
Z miłości do piękna: płytki gresowe Cerrad x La Mania Home

Włoski szyk i elegancja, czy wibrujące powietrze i energia rodem z Ameryki Południowej? A może tętniące życiem ulice z drapaczami chmur albo rozgrzane słońce zachodzące ponad piaskami pustyni?