Aktualny motyw: Okienne stylizacje

Logo anwis mecenas motywu

MECENAS MOTYWU

Ambiente 2019: lepiej i więcej – relacja wideo MAGAZIF

Największe na świecie targi artykułów konsumpcyjnych we Frankfurcie po 5 dniach dobiegły końca. Imponujące liczby świadczą o randze i sukcesie wydarzenia, na którym nie zabrakło redakcji MAGAZIF. Zobaczcie naszą relację wideo z Ambiente!

Organizatorzy chwalą się, że tegoroczną edycję targów odwiedziło aż 136 tys. osób pochodzących ze 166 krajów.

Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza objęła 306,500 m2 a 4451 wystawców z 92 krajów zaprezentowało trendy na nadchodzący rok. O międzynarodowym charakterze wydarzenia świadczy fakt, że aż 85% wszystkich wystawców pochodziło spoza Niemiec.

Ambiente to największa impreza jeżeli chodzi o artykuły konsumpcyjne na świecie. Ten rok jest, jeśli chodzi o liczbę wystawców, rekordowy – powiedział w rozmowie z portalem MAGAZIF Piotr Łukaszewicz z Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce – Z Polski mamy około 60 wystawców, czyli mniej więcej tyle samo, ile w poprzednich latach. I to nie jest tak, że wystawców nie chce przybywać, tylko niestety nie wszyscy znajdują miejsce, bo jest to po prostu największa impreza na świecie.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy relację wideo z Ambiente. Zapraszamy!

Wyposażenie / meble, dekoracje, dodatki do domu

Bujany fotel wiklinowy: powrót do przeszłości i... natury
Bujany fotel wiklinowy: powrót do przeszłości i… natury

Fotel bujany z wikliny był i jest nadal nie lada atrakcją. Kołysaliśmy się w nim chętnie jako dzieci – a jak się okazuje, wraz z nurtem powrotu do natury mamy okazję robić to i teraz. Jednym słowem: fotele bujane wracają do łask i ukołyszą nas, jak za dawnych lat. I to naprawdę dawnych, wszak w bujanym fotelu siadywali z lubością niemal wszyscy: od Alberta Einsteina po Marylin Monroe.