Aktualny motyw: Barwy i odcienie we wnętrzach

MECENAS MOTYWU

Ku rozbudzaniu konsumenckiej świadomości: wywiad z Janem Szadkowskim, Dyrektorem Artystycznym Warsaw Home 2018

O obowiązkach w trakcie Warsaw Home, ocenie tegorocznej edycji targów, designie oraz sile oryginału rozmawialiśmy z Janem Szadkowskim, ich Dyrektorem Artystycznym. Zapraszamy do obejrzenia wideo!

Na pewno czynnik ekonomiczny powoduje wciąż, że tak wielu mamy odbiorców na produkty kopiowane i to jest zapewne niezaprzeczalny powód, dla którego kopie funkcjonują na rynku. Natomiast poza tym, tak bardzo oczywistym elementem, jakim są finanse, wydaje mi się, że wciąż kuleje świadomość i tak słaba edukacja na ten temat. – powiedział Jan Szadkowski, Dyrektor Artystyczny Warsaw Home w wywiadzie dla MAGAZIF – To, co mnie też bardzo zaskakuje to fakt, że często u wystawców, których staramy się motywować do tego, by nie pokazywali na swoich stoiskach podrobionych produktów, często moje uwagi na ten temat były kwitowane olbrzymim zdziwieniem, że jak to, że nie wiedziałem, że to jest podróbka. I to jest po prostu brak świadomości, który wykorzystują producenci podrabianych rzeczy, którzy robią pieniądze na tych modnych wzorach i modnych liniach. Dlatego musimy o tym mówić. Że jest to kradzież i jest to naganne – dodał.

Jak doszło do tego, że Jan Szadkowski objął funkcję Dyrektora Artystycznego targów? Jak ocenia przyszłość polskiego designu i co wydarzy się na przyszłorocznej edycji? Tego dowiecie się oglądając całość rozmowy.

Warsaw Home

Czytaj więcej

Aktualności

archiDAY 2021 za nami!

Tegoroczna, siódma edycja archiDAY – inna niż wszystkie realizowane do tej pory – bo w systemie hybrydowym, była największą i najbardziej tematycznie rozbudowaną edycją wydarzenia skierowanego do architektów i projektantów.

Aktualności

Przede wszystkim funkcjonalność. Rozwiązania od PEKA na Warsaw Home 2021
Przede wszystkim funkcjonalność. Rozwiązania od PEKA na Warsaw Home 2021

Targi Warsaw Home & Contract wróciły do kalendarza wydarzeń związanych z designem, a wraz z nimi – firma PEKA jako jeden z wystawców. Pokazano rozwiązania skupione na funkcjonalności.

Warsaw Home 2018

Czytaj więcej

Aktualności

czarno-białe zdjęcie Katarzyny Ptak warszaw home
Warsaw Home nie udałoby się bez siły polskich producentów – wywiad z Kasią Ptak

Kilka tygodni po trzeciej edycji Warsaw Home, kiedy już wszyscy ochłonęliśmy po targowej gorączce, pytamy pomysłodawczyni i CEO projektu, Kasi Ptak, o jej wrażenia po tym wydarzeniu oraz o plany związane z jego kolejną odsłoną.

Wideo

warsaw home 2018
Oficjalna relacja wideo z Warsaw Home 2018: Tyle się działo!

Światowy poziom, świetnie przygotowani wystawcy, piękne stoiska, wspaniała atmosfera. Właśnie tak zapamiętamy Warsaw Home 2018. Przygotowaliśmy dla Was relację wideo.