Co skłoniło aktorkę do zostania ambasadorką marki Ceramstic? – Jakość, design i fakt, że jest to polska marka – odpowiedziała – Design jest tak piękny, że byłam przekonana, że jest to włoska marka albo niemiecki brand. Tymczasem okazuje się, że w Polsce tworzone są tak piękne płytki, tak piękny beton architektoniczny, więc jeżeli jest to takie fajne i polskie, to na pewno warto to komunikować, warto o takich produktach mówić – powiedziała aktorka.

A jak ambasadorka marki Ceramstic odniosła się do podążania za trendami? – Trendy są bardzo kuszące, ale stawiam jednak na funkcjonalność, przy czym jedno drugiego nie wyklucza. – oceniła – Płytki takie jak od Kaczanowski Design mogą być pięknym dodatkiem do wnętrza.  

Anna Dereszowska zdradziła w rozmowie, że płytki Ceramstic ma także w swoim wnętrzu, a za szczególnie funkcjonalny materiał uznała beton, gdyż stanowi on znakomite tło dla wszelkich innych kolorów czy faktur. Aktorka ma w planach także aranżację kolejnego wnętrza. Jak je urządzi? Szczegóły poznacie po wysłuchaniu całości rozmowy.