Aktualny motyw: Tkaniny

MECENAS MOTYWU

Ekskluzywne akcesoria dla psów i designerskie drapaki dla kota

Projektanci gadżetów dla psów i kotów wiedzą, że czworonogi też zasługują na dobry design. Czemu nie sprezentować im go na Gwiazdkę?

A gdyby tak podarować na Święta swemu „współlokatorowi” coś, co sprawi frajdę i jemu, i nam, bo jest jednocześnie wygodne i bezpieczne, ładne i nowocześnie zaprojektowane?

Eleganckie, skórzane legowisko dla psa

Wraz z nowym, pokrytym futrem, lokatorem  – który nigdy nie dorasta i wiecznie bałagani, ale i tak go wszyscy kochamy – w mieszkaniu pojawia się także cały arsenał akcesoriów, od łóżka aż po zabawki. Mają one skłonność do niekontrolowanego przemieszczania się i zwykle lądują w widocznych miejscach. Ponieważ lubimy nasze wystylizowane mieszkania, chcielibyśmy, żeby i ten wieczny bałagan był stylowy… Ekskluzywne legowiska dla psa od delCane wykonane z licowej skóry naturalnej i futr, dzięki prostemu wzornictwu i intrygującej kolorystyce (szarości, czerwienie i fiolety) wyjdą naprzeciw potrzebom nie tylko bezpośrednio zainteresowanego,  ale także sponsora.

pies przy czerwonym legowisku
Ekskluzywne akcesoria dla psów – delCane: legowisko z kolekcji Mondo
człoweik trzymający psa na szarym legowisku
Ekskluzywne akcesoria dla psów – delCane: legowisko z kolekcji Mondo
brązowy pies na skórzanym legowisku
Luksusowe legowiska dla psów – delCane: legowisko z kolekcji Strada

Podaruj swojemu psu designerskie legowisko

Idź do sklepu

Designerskie drapaki dla kota – z tektury

Jeżeli należycie do kociarzy z predylekcją do minimalizmu, myKotty ma dla waszych kotów drapaki wykonane w specjalnej technologii z… tektury. Te intrygujące kocie meble o opływowych kształtach mogą służyć nie tylko do ostrzenia pazurów, ale także do zabawy i snu. Jeśli ponosi nas fantazja, to wybaczcie, ale przypominają chyba trochę Franka Gehry’ego.

kot z dużymi uszami na drapaku
Designerskie meble dla kota – Drapak VIGO / MyKotty
szary kot na drapaku z tektury
Designerskie meble dla kota – Drapak LUI / MyKotty
kot z dużymi uszami podczas drapania
Designerskie meble dla kota – Drapak TOBI / MyKotty

Jaki pies, taki pan? – obroże dla psów, biżuteria dla ludzi

Myślicie, że nic nie łączy was ze starszą panią spacerującą po parku z ratlerkiem w wydzierganym przez nią sweterku? Czy na pewno? Idziemy o zakład, że i wy możecie czuć potrzebę podkreślenia więzi łączącej was z pupilem. Nie? Naprawdę?! To kto kupuje na stronach delCane te wszystkie skórzane bransoletki z zawieszkami utrzymane w tym samym stylu, co smycze i obroże?

kobieta przytulająca dużego czarnego psa
delCane: bransoletka i obroża z kolekcji Strada

Sprawdź designerskie produkty dla psów z kolekcji Strada

Idź do sklepu

człowek w niebieskiej marynarce trzymający psa
delCane: obroża z kolekcji Strada

Mamy nadzieję, że zwierzaki przemówią w Wigilię ludzkim głosem, żeby poinformować nas o pozytywnych wynikach przeprowadzonych przez nie testów jakości.

Fot. i oprac. na podstawie:
delCane
MyKotty

Wyposażenie

rośliny w słoikach
Leśna alchemia, czyli jak zrobić las w słoiku

Pewien sprytny botanik wymyślił kiedyś dobry sposób przewożenia roślin z odległych stron świata. Był XIX wiek i podróż statkiem trwała miesiącami. Dziś mamy wiek XXI i kilka równie sprytnych pomysłów na stworzenie minimikroklimatu…

ludzie

jasne wnętrze jadalni z dużym stołem z drewnianym grubym blatem z białymi plastikowymi fotelami na drewnianych nogach
Architektura pisana podróżami: Studio.O.

Architekturę odwiedzanych krajów kształtują nie tylko urbaniści, ale również lokalne zwyczaje, historia, sposób życia i warunki geograficzne. Chcąc dowiedzieć się czegoś o tkance miasta, warto zacząć od poznania jego mieszkańców. Z tego założenia wychodzą Aga Kobus i Grzegorz Goworek ze Studia.O., podróżujący po całym świecie w poszukiwaniu inspiracji do swoich projektów. Posłuchajcie zatem opowieści o niedawnych wyprawach architektów do USA i Japonii, krajów, w których poznani ludzie i…

trendy

kartonowe łóżko i szafka
Meble z tektury – druga szansa

Jeszcze do kwietnia ubiegłego roku (2012) ciężko było oszacować, czy meble z kartonu będą miały wielu entuzjastów. Zweryfikowały tę kwestię największe i najbardziej prestiżowe targi na świecie, Salone Internazionale del Mobile.

Wyposażenie

krzesło z tektury falistej
Tekturowe krzesło

Wiggle Side Chair to nietypowe, rzeźbiarskie krzesło o płynnych kształtach zrobione z tektury falistej. Nie dość więc, że ma kuszącą, nowoczesną formę, to jeszcze wpisuje się w nurt ekologicznego wzornictwa.

Wideo

Giuseppe Vigano podczas wywiadu dla MAGAZIF w galerii Heban
Najważniejszy jest koncept – rozmowa z Giuseppe Viganò, projektantem m.in. marki Arketipo

O tym, co jest najważniejsze w procesie projektowania, z którymi firmami najlepiej się współpracuje oraz o swoich najnowszych projektach opowiedział nam Giuseppe Viganò, projektant m.in. marki Arketipo.

Wyposażenie

biały pies w plastikowym legowisku
All About Pets: wspaniałe pieskie życie

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy śpią ze swoimi zwierzakami i na tych, którzy się do tego nie przyznają. Bez względu na to, jaki stopień zażyłości łączy was z waszymi psami i kotami, możecie wszyscy żyć w harmonii i stylowo.