Szafka RTV – wolisz duży czy mały mebel?

Masz mały salon i niewiele miejsca na szafkę RTV? Nie musisz wcale z niej rezygnować. Wystarczy wybrać wąski i wyższy mebel, który zaoszczędzi miejsce w pokoju, a tobie zapewni wiele półek do przechowywania. Jeśli ilość przestrzeni nie jest dramatycznie mała, możesz wybrać niską, szeroką szafkę RTV, na której ustawisz TV naprzeciwko kanapy lub narożnika. Nie jesteś pewny, czy ten mebel jest dobrym rozwiązaniem?

szafka rtv

Obejrzyj oferowane przez dużych i cenionych producentów mebli takich jak BRW, by przekonać się, że nie dość, że bez trudu dopasujesz szafkę RTV do pozostałych mebli, to spełni ona wiele funkcji w jednym meblu. To świetna podpora pod TV, dzięki czemu nie będziesz niszczyć ściany, do tego miejsce na przechowywanie elektroniki, tekstyliów i innych rzeczy, a nawet na ekspozycję np. pamiątek z podróży.

Szafka RTV w kolorze brązowym, biała, nowoczesna, a może rustykalna?

Lubisz nowoczesne rozwiązania? Wybierz białą szafkę, która prezentuje się modnie i lekko w każdym salonie. W asortymencie wielu producentów, w tym BRW, znajdziesz nawet szafki bez nóżek, wiszące, dzięki czemu uzyskasz kilka lub kilkanaście centymetrów nad podłogą. To fantastyczny pomysł na lekkość wizualną i ułatwienie w sprzątaniu. Niezwykle nowocześnie prezentują się szafki RTV, których fronty łączą kolor drewna i bieli. To modne zestawienie nada więcej ciepła całej aranżacji. Lubisz klasykę lub styl skandynawski? Poszukaj nowej szafki RTV w kolorze brązowym z widocznym usłojeniem, które sprawi, że wnętrze nabierze luksusowego wyrazu.

Szuflady, a może półki – detale, na które warto zwrócić uwagę

Oglądasz już ofertę BRW? Na pewno zauważyłeś, że każda szafka jest zaprojektowana w inny sposób, gdyż poza rozmiarem i kolorem najważniejszy jest projekt. Wybierz model z szufladami, jeśli chcesz wygodnie przechowywać drobiazgi lub model z dużą półką, jeśli potrzebujesz zmieścić większe rzeczy. Do ekspozycji najlepiej posłużą szafki RTV z witryną lub otwartymi półkami, podobnie jak na dekodery czy odtwarzacze. Praktyczne otwory z tyłu ułatwią ci dyskretne podłączenie przewodów.

Fot. i oprac. na podst.: 
mat. prasowe BRW