Aktualny motyw: Systemy modułowe

MECENAS MOTYWU

Wanna narożna – wygodna kąpiel w twojej łazience

Artykuł sponsorowany

Wanny narożne to urządzenia sanitarne wybierane do różnego typu łazienek. Znajdziesz je zarówno w łazienkach dużych rozmiarów, urządzonych w luksusowym stylu, jak i w mieszkaniach o niedużej powierzchni, gdzie każdy wolny centymetr podłogi jest na wagę złota. Wanny narożne łatwo wpasować w przestrzeń łazienki, co z pewnością jest ich aranżacyjnym autem. Ponadto, są wygodne w czasie codziennego użytkowania. Poniżej udzielamy kilku porad skierowanych do osób planujących zakup wanny narożnej do swojej łazienki – dowiesz się jakie rozmiary wanien znajdziesz, jakie zaletą płyną z wyboru wanny narożnej oraz na co zwrócić uwagę w czasie zakupu.

Wanny narożne – mniej i bardziej komfortowe

Najczęstszym powodem, dla którego sięga się po wanny narożne, jest chęć zaoszczędzenia wolnego miejsca w łazience. Wanny narożne nadają się idealne do tych pomieszczeń, w których pole manewru jest ograniczone z uwagi na ich niewielki rozmiar. Wśród dostępnych wanien znajdziesz różne modele, które nadają się zarówno do ustawienia w kącie pomieszczenia, jak i we wnękach. Zarówno modele trójkątne, jak i asymetryczne.

Najpopularniejsze warianty mają długość w przedziale od 140 do nawet 200 cm., oraz szerokość od 70 do ponad 100 cm. Ponadto, znajdziesz modele z delikatnie wyprofilowanymi, wygiętymi łukami, wanny prostokątne, kwadratowe, a także owalne i półowalne.

Wanna narożna – wygodna kąpiel łazience

Wanna narożna dla twojej wygody i przyjemności

By mieć pewność, że czas spędzony w wannie będzie należał do przyjemnych, warto zwrócić uwagę na konstrukcję wanny oraz obecność najważniejszych elementów użytkowych. Szczególnie pomocne okazują się: zagłówek, podłokietniki, wgłębienia oraz półki na kosmetyki.

Najlepszym wyborem są wanny akrylowe, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Są także trudne do zarysowania, a powstające na ich powierzchni zabrudzenia można szybko i łatwo usunąć. Akryl jest także materiałem niezwykle lekkim, co dodatkowo ułatwia transport wanny.

Przeglądając dostępne wanny narożne, warto także zwrócić uwagę, czy można dokupić do nich parawan, za pomocą którego wanna zamieni się w prysznic. Jest to dobry sposób, by zaoszczędzić na wydatkach na wodę – kąpiel pod prysznicem jest bowiem mniej czasochłonna i energochłonna. Parawany są często dodawane do wanien przez ich producentów. W przypadku gdy tak nie jest, warto rozważyć zakup parawanu lub drzwiczek – przesuwnych, wahadełkowych lub harmonijkowych.

Wanny narożne do łazienek stylowych – kilka inspiracji aranżacyjnych

Wanny narożne są wybierane przez klientów stawiających na uzyskanie atrakcyjnego efektu aranżacyjnego. Szczególnie dobrze pod tym względem wypadają wanny asymetryczne, których różnorodnie wyprofilowane korpusy nadają się do różnych aranżacyjnych eksperymentów. Znajdziesz zarówno wanny na planie lekko wygiętego prostokąta, wanny na planie trapezu, równoległoboku lub innych atrakcyjnych wizualnie figur geometrycznych.

Warto przy tym podkreślić, że wanny takie są często wyposażone w udogodnienia zwiększające przyjemność zażywanych kąpieli. Mowa przede wszystkim o systemie hydromasażu, biczy wodnych lub innych form napowietrzania, które wywołują dobroczynny wpływ na zdrowie i komfort. Relaksują twoje ciało, poprawiają ukrwienie powierzchni skóry oraz działają odmładzająco.

Fot. materiały prasowe

Sprawdź również

Inne

osoba z telefonem w ręku
Sprawdź najnowsze oferty w Klubie Flex

Decydując się na przeniesienie numeru do Orange Flex i dołączając do Klubu Flex, możesz zyskać o wiele więcej niż tylko atrakcyjne plany komórkowe. Czekają na Ciebie cykliczne i jednorazowe zniżki oraz rabaty od Orange i partnerów, m.in. na jedzenie, napoje, transport czy kursy językowe. Już teraz poznaj kody promocyjne Orange Flex.

Inne

ernestrust i pracownicy oraz nowa kuchnia w wydaniu firmy
Marka ernestrust – wieloletnia tradycja

Oferowane przez nich wnętrza kuchenne tworzy się z miłości do nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa, z przeznaczeniem dla ludzi wymagających i ceniących profesjonalizm. O kim mowa? O polskiej marce ernestrust, która już od ponad 50 lat projektuje meble do kuchni i garderoby. Kto stoi za historią firmy oraz jakimi wartościami w codziennej pracy kierują się jej przedstawiciele? O tym opowiada Monika Odoj, ekspert marki ernestrust.