Zaledwie pół roku temu – na szczycie Skylinera – zwycięzcy 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa odebrali statuetki. Nagrody wręczono 30 laureatom, wyłonionym w głosowaniu jury. Natomiast Diament Meblarstwa – Wybór Internautów otrzymała firma, na której produkt najwięcej głosów oddali Internauci. Tak 18. edycja przeszła do historii, a już teraz – po raz 19. – rozpoczyna się nowa, ekscytująca podróż w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych mebli oraz elementów wyposażenia.

Jak będzie przebiegał konkurs Diament Meblarstwa 2025?

Konkurs Diament Meblarstwa 2025 potrwa od czerwca do grudnia 2024 r. i będzie się składał z 5 etapów. Jego zwieńczeniem będzie katalog konkursowy, którego premiera odbędzie się podczas gali wręczenia nagród w Warszawie.

Zwycięzców wyłoni jeden z największych składów jurorskich w konkursach dla sektora wyposażenia wnętrz. Wzorem ubiegłych lat w skład kapituły wchodzą profesjonaliści, jak również pasjonaci: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji branżowych, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu meblami oraz hurtowni.

Dla młodych projektantów

Jeszcze nieoszlifowane diamenty już od paru lat członkinie i członkowie kapituły odnajdują w ramach specjalnie stworzonej kategorii młody design. Dzięki niej studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą bezpłatnie zgłaszać do konkursu swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Efekt Diamentu

Udział w konkursowych zmaganiach to przede wszystkim szansa na zdobycie statuetki. Wygrana oznacza również możliwość korzystania z logo Diament Meblarstwa i sygnowania nim nagrodzonych produktów. Uczestnictwo w konkursie to także promocja marki, otwarcie na nowych odbiorców i szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji.

MAGAZIF jak co roku objął wydarzenie patronatem medialnym. Zachęcamy do zgłaszania się – formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konkursu.

19. edycja konkursu Diament Meblarstwa
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama