Organizowane każdorazowo na początku roku kalendarzowego targi Ambiente to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, które kształtują rynek globalny. W tym miejscu, na halach targowych we Frankfurcie, przez kilka dni tworzy się punkt styku biznesu i kreatywności. Goście mają szansę zapoznać się z ofertą międzynarodowych wystawców. Jest to również szansa na odkrywanie najnowszych trendów poprzez udział w wydarzeniach towarzyszących. Należą do nich prezentacje prowadzone przez profesjonalistów, ceremonie wręczenia nagród, wykłady oraz inne wydarzenia z udziałem ekspertów branżowych i znanych projektantów.

Ambiente to również targi skierowane do profesjonalistów i przedsiębiorców. Wydarzenie stanowi dobry moment do poruszania tematów o specjalnym znaczeniu, takich jak Contract Business, HoReCa i Ethical Style. Targi podzielone są tematycznie na cztery różne obszary: DINING, czyli dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING, czyli prezenty i upominki, LIVING: pomysły dla mieszkań i domów oraz WORKING: wyposażenie biur i przestrzeni pracy. Ten ostatni obszar to nowość, która w tym roku po raz pierwszy w tak dużej skali pojawia się na targach Ambiente.

Poprzednia edycja targów Ambiente przyniosła duży sukces. Według danych z raportu oceny satysfakcji odwiedzających aż 94% gości Ambiente 2023 było zadowolonych z udziału w targach. W poprzedniej edycji 67% uczestników było gośćmi z zagranicy reprezentującymi 168 różnych krajów. Łącznie hale targowe odwiedziło blisko 110 tysięcy zainteresowanych.

Co ważne, targi Ambiente pozwalają uczestnikom na całoroczny kontakt z rynkiem. Służą temu internetowe wyszukiwarki wystawców i produktów, platformy online Conzoom Solutions i nmedia.hub czy Ambiente. Tegoroczną nowością ma być Akademia Cyfrowa, do której zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp przez 365 dni w roku.

 

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama