Bolonia to obok Mediolanu, Frankfurtu, czy Paryża miejsce, w którym raz do roku spotykają się przedstawiciele branży wnętrzarskiej. Właśnie tam odbywają się doroczne targi wystawiennicze płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, Cersaie. Przez pięć dni najbardziej liczące się na rynku marki pokazują swoje nowości, wyznaczają trendy, ale również – testują nowe modele, badają preferencje i zbierają opinie o swoich produktach.

Cersaie to możliwość pokazania tego, co najprawdopodobniej będzie się sprzedawać w ciągu najbliższych miesięcy, ale również okazja do spotkania się z kontrahentami, wymienienia poglądów i podtrzymania relacji. Niektórzy lokalni producenci nie wystawiają się na targach, ale korzystając z napływu gości zapraszają ich do swoich pracowni i fabryk, znajdujących się we włoskim zagłębiu ceramicznym pod Modeną, oddalonym od Bolonii o około 60 km.

Tegoroczna edycja Cersaie 2024

W tym roku targi Cersaie będą miały miejsce w dniach 23-27 września 2024. Bolonię odwiedzą wtedy projektanci, producenci, architekci i przedstawiciele branży budowlanej. Na miejscu będzie można zobaczyć nowości ceramiczne, ale też podłogi drewniane, tapety, wykładziny z innych materiałów oraz wyposażenie łazienek. Uczestnicy będą mieli także okazję poznać pomysły projektowe oraz wziąć udział w konferencjach architektonicznych, szkoleniach i spotkaniach z producentami.

Cersaie to bez wątpienia jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie. Zeszłoroczna edycja zgromadziła prawie 100 000 odwiedzających, a także 633 firmy, które prezentowały swoje produkty i usługi w przestrzeni wystawienniczej Bologna Exhibition Centre. Jak będzie w tym roku? Na pewno sprawdzimy!

Cersaie 2024 plakat
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama