Targi Christmasworld 2024 to niepowtarzalna okazja, by na moment przenieść się do świata pełnego wyjątkowej, świąteczno-zimowej atmosfery. W dniach 26-30 stycznie 2024 Frankfurt nad Menem opływa a najpiękniejsze dekoracje i ozdoby. Co roku około 1000 wystawców z różnych krajów prezentuje trendy i innowacyjne produkty – nie tylko na święta Bożego Narodzenia, ale też inne imprezy i uroczystości. Wydarzenie dostarcza też masę pomysłów na dekorację dużych i zewnętrznych przestrzeni dla hurtowników, detalicznych sprzedawców, centrów handlowych i centrum miast. Inne grupy produktów, takie jak świąteczne wstążki, papiery, materiały i najróżniejsze opakowania, dobrze uzupełniają ofertę, stanowiąc dodatkową wartość zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Głównym tematem targów Christmasworld są dekoracje dedykowane różnym okazjom – od bombek choinkowych i dekoracji wielkanocnych, przez świece i artykuły florystyczne, po dodatki na imprezy i fajerwerki. Wystawa ma na celu prezentację trendów na cały nadchodzący sezon. Dużą uwagę poświęca się też światłu. Imponujące wielkoskalowe iluminacje dedykowane obszarom zewnętrznym, centrów handlowych i śródmieść będą prezentowane w oddzielnej hali – stanowią bezcenne źródło inspiracji dla agencji eventowych i projektantów. Niecodzienne koncepcje dekoracji witryn sklepowych i sklepów zaskoczą cię nowymi i intrygującymi pomysłami. Dopełnieniem całości będzie różnorodny wybór oświetlenia bożonarodzeniowego i dekoracyjnego dla sektora detalicznego, w tym choinek i elementów oświetleniowych do domu i ogrodu.

Istotnym elementem targów są pokazy specjalne oraz program prezentacji i wykładów. Co więcej organizatorzy udostępniają zwiedzającym specjalną platformę Conzoom Solutions Academy stanowiącą bogate źródło wiedzy know-how dedykowane profesjonalistom.

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama