Jak co roku Creativeworld skupia uwagę międzynarodowego sektora DIY: najważniejsi nabywcy branżowi zjeżdżają do Frankfurtu, aby dowiedzieć się wszystkiego o trendach i nowościach w nadchodzącym sezonie – od najmodniejszych kolorów i nowych materiałów po innowacyjne techniki twórcze. Targi stanowią pierwsze miejsce do odwiedzenia dla hurtowników, detalicznych sprzedawców i specjalistycznych sklepów, sklepów DIY, centrów ogrodniczych i sklepów internetowych z branży rzemiosła. Ponadto dzięki zróżnicowanemu programowi wydarzeń, Creativeworld dostarcza nowych pomysłów, inspiracji i wiedzy.

Różnorodność produktów prezentowanych na Creativeworld jest ogromna i obejmuje każdy możliwy materiał i narzędzie do malowania, rękodzieła, klejenia, szycia, modelowania, lepienia z gliny, ozdabiania czy dekorowania. Wśród produktów znajdziemy wysokiej jakości papiery i farby, sztalugi, pędzle i akcesoria graficzne. Organizatorzy wyróżniają cztery obszary zainteresowań: hobby i rękodzieło, akcesoria dla artystów i plastyków, graffiti i streetart oraz design tekstylny.

Segment produktów z obszaru Hobby i rękodzieło obejmuje farby, kamienie szlachetne, kamienie dekoracyjne, filc, książki do hobby i rękodzieła, malowanie na porcelanie, nożyczki, farby do twarzy, kredki pastelowe, farby jedwabne, artykuły florystyczne, materiały do pakowania prezentów i inne artykuły DIY. W obrębie produktów dla plastyków znajdują się farby najwyższej jakości i papier, płótna, noże paletowe, pędzle, sztalugi, kredki akwarelowe, kredki, węgiel drzewny, bloki do szkicowania, akcesoria dla artystów grafików i narzędzia kreatywne, a także przybory do pisania i rysowania. Zainteresowani graffiti znajdą tu aerografy i akcesoria, grunt i utrwalacz, spraye, kolory akrylowe i markery, markery graficzne, pisaki do malowania lakierem, kredki do malowania, pióra i ołówki do kaligrafii oraz pióra pędzelkowe Aqua Brush. Z kolei pasjonaci designu tekstylnego mogą zobaczyć nowości w zakresie maszyn do szycia, wełny, materiałów i tkanin do haftowania, dziergania, szycia i szydełkowania.

Z perspektywy wystawców Creativeworld to okazja do zawiązania relacji z nowymi firmami oraz rozwoju kontaktów ze swoimi obecnymi klientami. Bo uczestnictwo w wydarzeniach branżowych zawsze jest najlepszym pomysłem!

Creativeworld 2024

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama