Meble Polska to wydarzenie, które od lat przyciąga czołowych polskich producentów mebli. Obok stałych wystawców każdego roku pojawia się też sporo nowych firm, które odwiedzają Poznań po raz pierwszy. Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów rynku: od mebli mieszkaniowych (w tym kuchennych, łazienkowych czy ogrodowych), po meble do pomieszczeń użyteczności publiczne, a także usługi projektowania i wydawnictwa branżowe.

Wydarzenie ma charakter międzynarodowych kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla profesjonalistów. Jak co roku, także tym razem targom Meble Polska towarzyszyć będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Chociaż nazwa targów może być myląca, zwiedzający mają okazję zapoznać się także z ofertą wystawców zagranicznych – z Ukrainy, Turcji, Cypru, Danii, Uzbekistanu, Serbii czy Niemiec.

Standardem jest już wysoki odsetek kupców meblowych z zagranicy. Co roku targi odwiedzają tysiące przedstawicieli zagranicznych grup zakupowych, hurtowni i sieci salonów meblowych z całego świata. W poprzedniej edycji w targach Meble Polska wzięli udział zwiedzający z 71 krajów. Łączna liczba uczestników targów wyniosła 13.744 osoby, przy czym z zagranicy pochodziło aż 51 proc. wszystkich zwiedzających.

Targom Meble Polska towarzyszą interesujące seminaria, prelekcje i panele dyskusyjne. Podczas wykładów poruszane są tematy rozwoju biznesu i rozwiązań wspierających sprzedaż i cyfryzację firm z branży meblarskiej, a także świadomego projektowania i zrównoważonej produkcji. W czasie wydarzenia wręczane są też nagrody – w konkursie o Złoty Medal stają produkty o wysokiej jakości wykonania i innowacyjności. Z kolei Eco Prize to nagroda przyznawana za najciekawsze eko-rozwiązania.

Meble Polska 2024 będą miały miejsce w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Program poznamy niebawem.

Meble Polska 2024
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama