Włoskie targi Salone del Mobile to bez wątpienia największe wydarzenie w świecie architektury wnętrz i designu. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w dniach 16-21 kwietnia 2024. Targi stanowią przestrzeń dla przedstawicieli najlepszych firm z branży designu – udział w nich to gwarancja spotkania z produktami najwyższej klasy oraz twórcami z całego świata. Przez 6 dni Mediolan staje się mekką wszystkich miłośników piękna i funkcjonalności.

Poprzednia edycja zgromadziła blisko 2000 wystawców, w tym ponad 550 młodych talentów poniżej 35 roku życia i 28 szkół projektowych. Wydarzenie tworzą także wystawy Salone Internazionale del Mobile, Międzynarodowa Wystawa Dodatków Meblowych, Workplace3.0, S.Project, SaloneSatellite, a także odbywające się raz na dwa lata Euroluce – wystawa światła. Co w tym roku czeka nas w Mediolanie?

Salone del Mobile 2024 – kopalnia inspiracji

Salone del Mobile 2024 będzie jak co roku wyjątkową okazją, aby spotkać się z przedstawicielami świata designu – porozmawiać o projektach, zapoznać się z pomysłami twórców, zainspirować się i być na bieżąco z branżowymi nowinkami. To też szansa, by spotkać się z międzynarodową społecznością i podsumować aktualną sytuację rynku. Z kolei towarzysząca wystawa SaloneSatellite to przestrzeń, w obrębie której prezentowane są prace młodych, aspirujących projektantów oraz szkół i uczelni projektowania z całego świata.

Na stronie organizatora pojawiają się informacje o poszczególnych wydarzeniach, jakie odbędą się w ramach nadchodzącego Salone del Mobile. Śledzimy z niecierpliwością!

Salone del Mobile 2024
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama