Już teraz nie możemy się doczekać tego wyjątkowego weekendu, który będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. Blisko 80 wystawców z całego kraju zaprezentuje swoje unikatowe dzieła. Podczas TDD WIOSNA zobaczycie niezwykłe wzornictwo i najnowsze dizajnerskie trendy. Ale to nie wszystko! Podczas tego obłędnego weekendu będziecie mieli możliwość spotkań i rozmów z twórcami i twórczyniami, którzy z pasją podzielą się swoimi historiami i inspiracjami. Takie rzeczy możliwe są tylko w podczas targów.

Zakupy na TDD to nie tylko okazja do znalezienia wyjątkowych przedmiotów, ale także prawdziwa uczta estetyczna dla entuzjastek i entuzjastów mody i designu.

Wiosna to czas, który pobudza kreatywność i inspiruje do nowych przedsięwzięć. Dlatego podczas zbliżających się targów będziecie mieli okazję zobaczyć wiele nowości i premierowych kolekcji. Wiosenne targi to doskonała okazja, by przyjrzeć się temu, co nowego dzieje się w branży mody i szeroko pojętego wzornictwa.

Targi DOBRY DESIGN to niezmiennie najciekawsze polskie marki.

Podczas najbliższej wiosennej edycji TDD poza kilkoma niezwykłymi debiutami zobaczycie także marki, które goszczą na targach cyklicznie.

Targi DOBRY DESIGN to świetna okazja na odkrycie unikatowych przedmiotów, ale również szansa na odpowiedzialne zakupy. Wybierając produkty od rodzimych twórców i twórczyń, możemy nie tylko cieszyć się wysoką jakością proponowanych produktów, ale także wspierać rozwój lokalnych biznesów i promować zrównoważony styl życia.

Organizatorzy zapewniają, że podczas najbliższej edycji znajdziecie na targach także kosmetyki naturalne, książki, autorskie świece zapachowe i najpyszniejsze wegańskie sery rzemieślnicze. Zaplanujcie sobie także przystanek na kawę i ciastko.

Targi DOBRY DESIGN WIOSNA to kontynuacja cyklu, który przyciąga tysiące wrocławianek i wrocławian już od dekady.

„Tradycyjnie zapewniamy dużą różnorodność i wysoki poziom prezentowanych przez nas marek” – mówią organizatorzy. Targi zajmą dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN – parter i 4 piętro.

MAGAZIF jako partner medialny wydarzenia również zaprasza! Do zobaczenia!

Targi DOBRY DESIGN 2024 WIOSNA
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama