Walentynki to doskonały pretekst, by zanurkować w świecie rodzimego rzemiosła i designu. Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko z powodu znakomitego grona wyselekcjonowanych marek, ale także dlatego, że trwa tylko jeden dzień. Będzie to niedziela, 11 lutego.

Moda, plakat i design na walentynki

Na TDD często rodzą się ekscytujące, twórcze współprace. Podczas najbliższej edycji organizatorzy przedstawią Wam jedną z nich. Efekty będziecie mogły/mogli obejrzeć już 11 lutego. Dwie wrocławskie marki Clay Kolektyw i B E A T N I K zaprezentują swoją najnowszą, wspólną kolekcję naczyń, a o tym artystycznym wydarzeniu piszą tak:

„Z wielką radością przedstawiamy nową kolekcję ceramiki stworzoną specjalnie na walentynki. Jej nazwa to FOOD PORN, czyli miłość na talerzach! Talerze od Clay Kolektyw są ręcznie malowane przez wrocławską artystkę B E A T N I K. To połączenie miłości do sztuki i ceramiki. To kolorowe, erotyczne porno z dobrym smakiem i szczyptą humoru”.

Każdy, kto odwiedza TDD, może poznać wiele utalentowanych osób, które tworzą własne unikatowe przedmioty. Każdy z przedmiotów zaś można dotknąć, poznać jego historię i zanurzyć się w niezwykłej targowej atmosferze.

Targi DOBRY DESIGN WALENTYNKI
2024

Coś dla ciała i dla ducha

Podczas nadchodzącej edycji ponad 30 marek zadebiutuje na TDD. „Ogromnie cieszy nas, że możemy towarzyszyć wielu polskim markom w pierwszych, tak ważnych krokach ich zawodowej kariery. Trzymamy kciuki i przedstawiamy dwie debiutujące u nas marki. Nie są to całkowite debiutantki ale u nas spotkacie je pierwszy raz” – mówią organizatorzy. Ola Bena i Samo Dobro, bo to o nich mowa, o swoich propozycjach opowiadają tak:

„Na targach zaprezentuję kolekcję kubków i talerzy. Każde naczynie jest ręcznie wykonane i unikalne. Wizyta na moim stoisku to nie tylko okazja do zobaczenia pięknej ceramiki, ale także możliwość jej dotknięcia, co dostarcza wyjątkowo ciekawych wrażeń sensorycznych” – zaprasza Aleksandra Bena

„Samo Dobro to marka fundacji Feminoteka. Nie czerpiemy zysków ze sprzedaży naszych produktów, a Wasze zakupy na naszym stoisku będą miały realny wpływ na życie kobiet doświadczających przemocy, które zgłaszają się do nas po pomoc. Kosmetyki Samo Dobro to sera olejowe, dezodoranty w kremie, mydła do ciała w paście i kostce, pudry do mycia twarzy i do kąpieli, masła do ciała, sól do kąpieli, maseczki i zestawy do przygotowania sobie domowego spa w trzech seriach – Róża Lux, Konopnicka i Orzeszkowa”.

Coś na ząb

Nie zapominamy także o słodkościach. Urodziny TDD i walentynki zobowiązują. Marka Sobieraj Chocolate (kolejny debiut!) będzie miała dla Was coś pysznego.

„Walentynki to szczególna okazja, w związku z tym przygotowałem coś specjalnego na to wydarzenie: czekoladowo-owocowe lizaki w kształcie serc oraz tabliczki I LOVE YOU w dwóch wersjach: deserowej z truskawkami i malinami oraz białej z malinami” – zdradza Paweł Sobieraj.

Na targach zobaczycie oczywiście również wiele znanych już bywalcom wydarzenia marek.

MAGAZIF objął wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy!

Targi DOBRY DESIGN WALENTYNKI 2024

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama