„Takiego line-upu jeszcze nigdy w historii TRŁ WIOSNA! nie było. Spośród ponad 500 zgłoszeń wybraliśmy 310 fantastycznych marek, które pokażą się już 23-24 marca w hali EXPO XXI w Warszawie. Takiego nagromadzenia w jednym miejscu świetnych marek i twórców nie było w tym roku nigdzie w Polsce!” – mówią organizatorzy TRŁ: Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski. „Start 2024 roku dla TRŁ jest niesamowity – zainteresowanie TRŁ w Poznaniu i Krakowie było ogromne, a teraz największa edycja tej wiosny, na którą czekaliśmy od miesięcy – TRŁ WIOSNA! w Warszawie! To będzie WYDARZENIE!” – dodają.

310 wystawców i 10 stref

Pierwsza w tym roku edycja TRŁ w Warszawie zachwyci niesamowitymi wystawcami z całej Polski, których często nie można spotkać na żadnych innych wydarzeniach. Imponująco zapowiada się naszpikowana strefa z PLAKATAMI I ILUSTRACJAMI – to będzie wyjątkowa prezentacja współczesnego polskiego plakatu. A wśród wystawców gwiazdy, takie jak: nagradzany na całym świecie BARTOSZ KOSOWSKI (tak, będzie słynna „Lolita”!), architektoniczny ADAM KOSIK, wyjątkowy DAWID RYSKI retro-popowa JUSTYNA FRĄCKIEWICZ, metaforyczny PAWEŁ JOŃCA, klimatyczna PAULA DUDEK, radosny PRZEMEK SOKOŁOWSKI, street-barokowy MACIEK POLAK przezabawna POTATO FACE i 70 innych topowych nazwisk. Prawdziwa czołówka polskich ilustratorek i ilustratorów i jedyna szansa spotkać ich w takim składzie w jednym miejscu. A na każdym stoisku oryginalne i sygnowane prace. Poza plakatami na TRŁ znajdziecie też oryginalne notesy, planery i książki, w tym nowości od CURATED PAPER i PAPIER + DRUK.

Strefa CERAMIKA to duma TRŁ. Równie ogromna, co różnorodna i pełna najlepszych twórców i pracowni. Zawsze oszałamia i przyciąga. W Warszawie pojawi się śmietanka uwielbianych polskich marek, z TRZASK CERAMICS na czele – tak, kolejka przy ich stoisku zaczyna się punktualnie o 11.00. Tuż obok pokaże się zjawiskowa i kobieca GABI STRAMA ze swoją kolekcją „dziewczyny”, będzie niezawodna HADAKI z Poznania, WESKY STUDIO przygotował nowe minimalistyczne naczynia dla najbardziej wymagających, a swoimi obłędnymi wazonami zauroczy Was PAITITI STUDIO. Nie przegapcie też stoisk STUDIO PYŁ, czy krakowskiego MALIKCERAMIK. Można by tak wymieniać bez końca.

Gwiazdą TRŁ WIOSNA będzie szkło! Z wielką radością obserwujemy boom na nowe polskie marki. Swoje kolorowe szkalne projekt pokażą NOT.BAD.STUDIO (premiera wazonów) czy GWIAZDA GLASS. Po raz pierwszy zobaczycie fantastyczną selekcję szkła z małych czeskich hut na stoisku ŠKIELKO. Zachwycą Was też szklane projekty z zachodniej Europy, które pokaże ATELIER PORCELANY. Nie zdziwimy się, jeśli na wielu z tych stoisk nastąpi szybko „sold out”

Targi Rzeczy Ładnych to także MEBLE, LAMPY I TEKSTYLIA od butikowych polskich marek. Świetnie zapowiadają się stoiska od firm takich jak poznańskie MIUFORM – najwygodniejsze stoisko tej edycji pełne kanap i puf. HOGAI DESIGN zauroczy Was kolorami i energią swoich meblowych i tekstylnych kolekcji. Fantastycznie zapowiada się stoisko SWALLOW”S TAIL FURNITURE, na którym nie tylko premiera nowej kolekcji stolików, ale też nagrodzona GERMAN DESIGN AWARD 2024 komoda PHAB. Wśród lamp zakochacie się w unikalnych projektach naszego debiutu ubiegłego roku, czyli marki RONDIN i na pewno warto obejrzeć debiutującą na TRŁ markę KIKI LEGGERO – takich ceramicznych lamp jeszcze nie widzieliśmy!

W sumie na TRŁ KRAKÓW! znajdziemy 310 wystawców z 10 obszarów tematycznych. Oprócz MEBLI, LAMP, PLAKATÓW i CERAMIKI w EXPO Kraków zobaczycie TEKSTYLIA, KWIATY I ROŚLINNE AKCESORIA, PRODUKTY WELLNESS, EKOLOGICZNE KOSMETYKI, BIŻUTERIĘ i PRODUKTY DLA DZIECI ORAZ DELI – strefę z delikatesowymi i rzemieślniczymi przetworami i alkoholami.

100 DEBIUTÓW na TRŁ WIOSNA!

Nie ma lepszej okazji do zobaczenia najnowszych marek i projektów niż Targi Rzeczy Ładnych. A na tej edycji będzie wyjątkowo dużo znakomitych debiutów z różnych dziedzin. Po raz pierwszy zobaczymy drukowane w 3D duże lampy od BLUBA STUDIO oraz mniejsze ozdoby robione w tej technice przez GIBKI.DESIGN. W meblach czekamy na premierę marki OTOTO FURNITURE oraz zjawiskowych uchwytów meblowych od MARBELO. W ceramice zaskoczy Was żywiołowy projekt GROOVI, w tekstyliach po raz pierwszy zobaczycie kolekcję marki SHERPA CLOTHES, a w wellnessie po raz pierwszy zapraszamy na stoisko słynnej marki AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT. Po raz pierwszy spotkacie też PAK.IN WORKSHOP, ceramike od MY DEER CERAMIC oraz biżuterię od AGATY BIELEŃ i marki GIORRE. A to tylko niewielka próbka najciekawszych debiutanckich zaskoczeń.

To wszystko już w sobotę i niedzielę 23-24 marca w EXPO XXI w Warszawie. Targi otwierają się w sobotę punktualnie o godz. 11.00. MAGAZIF objął wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy!

Targi Rzeczy Ładnych WIOSNA!
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama