Targi Światło to największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży oświetleniowej. Na te trzy zimowe dni do Warszawy przybędą architekci i projektanci wnętrz, inwestorzy, producenci i dystrybutorzy, a także cała masa wszystkich tych, którzy po prostu szukają inspiracji w zakresie oświetlenia. Wydarzenie stanowi świetną okazję, by zapoznać się z ofertą kilkuset polskich i zagranicznych firm oraz zobaczyć nowości produktowe. Nie zabraknie też prezentacji innowacyjnych rozwiązań i technologii oświetleniowych, dzięki którym wszystkim nam będzie żyło się lepiej i wygodniej.

31. edycja Targów Światło skupiona będzie wokół oświetlenia architektonicznego i technicznego, biurowego i komercyjnego, ale także mieszkaniowego oraz dekoracyjnego. Odwiedzający będą mieli okazję porozmawiać na temat układów pomiarowych czy programów do projektowania oświetlenia, a także procesu atestacji i certyfikacji wyrobów. Jak co roku nie zabraknie szkoleń i warsztatów, które niezmiennie przyciągają rzeszę uczestników.

Targi Światło 2024 – strefy tematyczne

Targi Światło to z jednej strony przestrzeń wystawiennicza, w której znajdziemy innowacyjne, wysokiej jakości produkty, będące często efektem współpracy między producentem i projektantem. Z drugiej strony targi oferują bogatą paletę szkoleń, warsztatów i paneli dyskusyjnych kierowanych do architektów i projektantów wnętrz, a także specjalistów branży elektrycznej.

W tym roku organizatorzy przewidzieli dwie strefy tematyczne: Światło i Elektrotechnika dla Samorządów oraz Świadomy Projektant. Nie zabraknie rozmów o projektowaniu oraz o możliwościach, jakie daje nam dziś światło. W którą stronę idzie przemysł oświetleniowy? Jak wykorzystać nowinki technologiczne w oświetleniu tak, by projekt miał sens?

Spotkamy się na miejscu i porozmawiajmy przy filiżance kawy!

Targi Światło 2024 plakat
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama