6-7 kwietnia, Centrum Praskie Koneser w Warszawie przemieni się w miejsce pełne inspiracji dla wszystkich pasjonatów sztuki. Czeka Cię prawdziwa uczta dla zmysłów!

Wyselekcjonowani artyści zaprezentują swoje wyjątkowe dzieła, oferując Ci setki obrazów, grafik i rzeźb do nabycia. To doskonała szansa, by wzbogacić swoją kolekcję o oryginalne dzieła sztuki, które będą ozdobą Twojego domu lub biura.

Odwiedzając Targowisko Sztuki poczujesz się jak w królestwie sztuki. Znajdziesz tu inspirującą atmosferę, w której spotkania z artystami staną się dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o procesie twórczym i inspiracjach, które skrywają się za poszczególnymi dziełami.

Prestiżowa, nowoczesna przestrzeń „Butelkowni” i setki dzieł sztuki stworzą wyjątkowy klimat, sprzyjający zarówno doświadczonym kolekcjonerom, jak i nowym entuzjastom sztuki. Każda praca prezentowana podczas targowiska jest starannie wyselekcjonowana, co gwarantuje wysoką jakość i wartość artystyczną. 

Przyjdź i dołącz do naszej społeczności miłośników sztuki! Targowisko Sztuki to nie tylko możliwość zakupu wyjątkowych dzieł, ale także okazja do odkrywania nowych talentów, inspirujących rozmów i wspólnej pasji. 

Niech sztuka wypełni Twoje życie nowymi barwami i emocjami!

MIEJSCE: Centrum Eventowe Butelkownia, Koneser, Plac Konesera 2, Warszawa.
GODZINY OTWARCIA:
sobota 6 kwietnia: 11:00 – 18:00
sobota 7 kwietnia: 11:00 – 17:00

Wstęp bezpłatny.

Targowiska Sztuki kwiecień 2024
Targowiska Sztuki kwiecień 2024

Fot. i oprac. na podst.: 
mat. prasowe Targowiska Sztuki

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama