Charlotte Lancelot: tkany przedmiot pożądania

Charlotte Lancelot – przekonana, że obiekty mogą zmieniać świat – tworzy rzeczy, które znajdują zastosowanie w wielu jego obszarach. Obserwując otoczenie, wyznacza ich funkcje, bada, jak wpłyną na samopoczucie przyszłych użytkowników, a w efekcie za ich pomocą projektuje nowy styl życia.

Uważa, że produkt odnosi sukces, kiedy staje się przedmiotem pożądania. Wybór konkretnej rzeczy świadczy o jej wyjątkowości, o twórcy i oczywiście o guście kupującego. W trosce o dwie pierwsze kwestie, Lancelot projektuje oryginalnie i zabawnie, zobowiązując się do spełniania wymagań klientów. Swój ostatni produkt stworzyła dla firmy GAN Rugs.

Bazą kolekcji Canvevas jest powierzchnia dziurkowanego, jednobarwnego, wełnianego płótna ozdobionego wzorem wyszytym metodą krzyżykową. W skład kolekcji wchodzą trzy modele dywanów, pufy i poduchy w kilku wymiarach. Jej propozycja emanuje subtelnością i wyrafinowaniem.

szary pokój z kolorowymi tkaninami

dziewczyna w słuchawkach tkanej sofie

białe wnętrze z tkaninami

niebieski dywan z różową kanapą

kwiecisty dywan z różową kanapą

niebieski dywan z niebieskimi poduszkami

niebieski dywan z kolorowymi poduszkami

kolorowe krzyżyki na materiale

żółta poduszka z wzorem

niebieska poduszka z wzorem

różowa poduszka z wzorem

jasno różowa szeroka poduszka

mocno różowa poduszka

szeroka niebieska poduszka

różowy dywan

niebieski dywan

różowa pufa

niebieska pufa

różowa szeroka pufa

niebieska szeroka pufa

szary filc z różem

szary filc z różowymi krzyżykami

kolorowe krzyżyki

kwiecisty dywan

Źródło: contemporist.com

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Jolanta Ruszkiewicz autor MAGAZIF.com

Najlepiej czuje się w industrialnych, opuszczonych przestrzeniach, dlatego z sentymentem odwiedza pełną tajemnic i magii Łódź. Genius loci nie jest dla niej pustą frazą. Kiedy go znajduje, jest na totalnym haju. Rozrywki dostarcza jej Woody Allen, ale na drinka wolałaby wybrać się z Larsem von Tierem. Od dawna marzy o nocnej wyprawie śladami bohaterów „Mistrza i Małgorzaty”. Tę książkę zna już niemal na pamięć. Z zamiłowania pisze o architekturze, designie i sztuce, a na co dzień przemyca tę wiedzę na lekcjach języka polskiego. Zastanawiacie się jak to możliwe? Zapytajcie, chętnie Wam odpowie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama