Odkurzacz ręczny, odkurzacze workowe, odkurzacze bezworkowe – co warto o nich wiedzieć?

Odkurzacz ręczny to przydatny pomocnik o kompaktowych rozmiarach, który sprawdzi się np. w kuchni, kiedy trzeba zebrać rozsypane okruchy z podłogi czy ze stołu. Takie modele są także chętnie wykorzystywane przez posiadaczy aut – taki mały gadżet pozwala szybko doprowadzić auto do pożądanego stanu.
Odkurzacz pionowy to rewolucyjne rozwiązanie, które po naładowaniu pozwoli na wygodne sprzątanie bez plątających się kabli. Wśród dostępnych modeli warto przyjrzeć się takiemu modelowi jak . Taki odkurzacz pionowy staje się coraz częściej spotkanym wyborem z uwagi na wysoką moc ssania oraz wygodę podczas użytkowania.

odkurzacz bezworkowy samsung
Odkurzacze tradycyjne to te, które trzeba podłączyć do prądu za pomocą kabla, a cały kurz i nieczystości kumulują się w worku, który trzeba regularnie opróżniać. Odkurzacze bezworkowe zamiast wspomnianego worka mają specjalny pojemnik, który stanowi stałe wyposażenie. Dzięki temu oszczędzasz na wymianie worków.

Regulacja mocy ssania, pojemność – co jeszcze jest istotne w przypadku zakupu odkurzacza?

Przed zakupem zwróć także uwagę na dostępne akcesoria. Dzięki nim będziesz mógł zwiększyć zastosowania swojego urządzenia. Co powinno znaleźć się w zestawie? Ssawka szczelinowa krótka, ssawka podłogowa, szczotka szczelinowa oraz przede wszystkim – szczotka wielofunkcyjna.
Trzeba także zweryfikować moc ssącą urządzenia – dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że Twoje sprzątanie będzie o wiele bardziej efektywne i szybkie.
Powyższe podpowiedzi powinny ułatwić Ci znalezienie odpowiedniej propozycji, dzięki której będziesz mógł zadbać o czystość w swoim domu. Spośród wspomnianych wariantów warto rozważyć modele pionowe, które pozwalają szybko i wygodnie zatroszczyć się o porządek w Twoim otoczeniu. Bez plączących się kabli! Lekkość i wysoka moc ssąca to kolejne atuty takich urządzeń. Postaw na sprzęt od zaufanego producenta i ciesz się zakupem przez długie lata!

 

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe Neonet.pl, Samsung