Micasa Lab: nowoczesne technologie w bujanym fotelu

Ile energii wyprodukujemy podczas kołysania się na bujanym fotelu? Podobno wystarczająco dużo, by zasilić iPhone’a lub iPada.

W projekcie Micasa Lab tylko wygląd jest tradycyjny – fotel posiada generator, który przetwarza ruch w energię, co więcej jest wyposażony w uchwyt na sprzęt elektroniczny, a w jego oparcie wbudowano głośniki. Maksymalna funkcjonalność fotela iRock pozwala wygodnie odchylać się od pozycji wyjściowej bez utraty dostępu do narzędzi komunikacyjnych.

Projekt jest innowacyjnym połączeniem mebli i nowoczesnych technologii. Może być używany z urządzeniami tworzonymi przez Apple.

Micasa Lab: nowoczesne technologie w bujanym fotelu

czarny tablet

bujany fotel

miejsce na tablet

złącze apple

kółko

drewno

czarne kółko

wałek

fotel

Zdjęcia:
irocknow.ch

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Jolanta Ruszkiewicz autor MAGAZIF.com

Najlepiej czuje się w industrialnych, opuszczonych przestrzeniach, dlatego z sentymentem odwiedza pełną tajemnic i magii Łódź. Genius loci nie jest dla niej pustą frazą. Kiedy go znajduje, jest na totalnym haju. Rozrywki dostarcza jej Woody Allen, ale na drinka wolałaby wybrać się z Larsem von Tierem. Od dawna marzy o nocnej wyprawie śladami bohaterów „Mistrza i Małgorzaty”. Tę książkę zna już niemal na pamięć. Z zamiłowania pisze o architekturze, designie i sztuce, a na co dzień przemyca tę wiedzę na lekcjach języka polskiego. Zastanawiacie się jak to możliwe? Zapytajcie, chętnie Wam odpowie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama