Nowe możliwości i nowe kolory genialnych powierzchni – REHAU na Architect@Work – wideo MAGAZIF

Wydarzenie Architect@Work już na stałe wpisuje się w kalendarze architektów, projektantów i innych profesjonalistów związanych z branżą architektury i wzornictwa tak w Polsce, jak i poza jej granicami. Koncept słynie z pochwały innowacji, dlatego nie dziwi, że jedną ze spotkanych tam marek było REHAU. Zobaczcie, jak prezentował się stand i posłuchajcie, co pokazano!

Jednym z najbradziej urzekających stoisk było to należące do marki REHAU, która w wyśmienitej oprawie zadbała o prezentację najnowszej kolekcji – passion for color 2023. Przypomnijmy, że powierzchnie tego producenta mogą być wykorzystywane w projektach wykończeniowych, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Pora na innowację: REHAU x Architect@Work – nowa kolekcja, ta sama świetna jakość

Pokazano m.in. RAUVISIO noir, czyli ultrawytrzymałą powierzchnię meblowa HPL, która nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również zapewnia niezwykłą trwałość i odporność na zarysowania czy uszkodzenia. Architekci i projektanci mogli zobaczyć jej oblicze w zupełnie nowej odsłonie, o której opowiedziała redakcji MAGAZIF Maria Cięciel-Muszyńska, odpowiedzialna za marketing w REHAU.

YouTube video
Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Katarzyna Księżopolska - Redaktor naczelna MAGAZIF.com

Redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com. Z wykształcenia socjolog i filolog polski. Autorka wywiadów, relacji z wydarzeń, poradników i raportów dla branży architektury, designu i wnętrz; moderatorka paneli dyskusyjnych, rozmów i spotkań; prowadząca warsztaty i konsultacje dla architektów i projektantów w zakresie komunikacji. Kierowniczka produkcji filmów dokumentalnych, poświęconych branży wnętrzarskiej. Cyklicznie dokonuje autorskiego przeglądu inspiracji, nowości oraz wydarzeń branżowych w ramach formatu „MAGAZIF NEWS”. Zasila szeregi jury najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – m.in. Dobry Wzór, Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz w Krakowie, must have przy Łódź Design Festival, Diament Meblarstwa. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w branży badawczej, zajmując się badaniami marketingowymi, koordynacją międzynarodowych projektów oraz consultingiem dla firm w zakresie wdrożeń produktowych i strategicznych. Miłośniczka designu i mody.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama