Nowoczesny karmnik z wybiegiem od ODDO: ogrodowy pokaz mody

Stroszyć piórka i przechadzać się dumnym krokiem – ogrodowe ptaszki nie muszą tego robić na uboczu. Międzynarodowy duet architektów ODDO architects proponuje nam podziwianie ptasich piękności w centrum naszego ogrodu. I to w jakim stylu!

drewniany karmnik z wybiegiem

Stylowy wybieg dla ptaków z karmnikiem

Kto powiedział, że musimy się skradać, aby uchwycić tę jedną jedyną sekundę, zanim skrzydlaci bywalcy naszego ogrodu wlecą do karmnika lub zanurkują w koronie drzewa? A gdyby tak zaprosić ich na wybieg przypominający ten z pokazów mody, nagradzając piękne przejście przez podest wizytą w pełnym przysmaków karmniku? Prosty w formie, stojący na trzech nogach jasnodrewniany karmnik ze spadziastym daszkiem i okrągłym oknem oraz długą kładką, która do niego prowadzi, zaprojektowali czeski projektant Marek Obtulovic i wietnamska projektantka Mai Lan Chi, znani pod marką ODDO architects. To nie jedyny projekt od ODDO, dzięki któremu stajemy się obserwatorami przyrody.

wizualizacja karmnika z wybiegiem

karmnik z wybiegiem na białych nogach

wnętrze karmnika z wybiegiem

Zdjęcia i oprac. na podst.:
designboom.com

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Magdalena Torczyńska-Moradi autor MAGAZIF.com

Pisze od ósmego roku życia, wyżywa się redaktorsko od 2007 roku. Łączy w sobie skrajności, o których boją się szepnąć nawet syczące S i złowrogie Ó z tysięcy stron, których dotknęła. Nigdy nie umiała rysować, śpiewać, grać na instrumentach ani w koszykówkę, więc pozostała jej rzeźba, tyle że w słowach. Robi to z przyjemnością, prowadząc własną firmę Tekstem. Redaguje, pisze i pilnuje, żeby inni robili to ładnie. W przyszłości ma zamiar też zadbać o najmłodszych czytelników, dokładając kilka cegiełek do rynku wydawnictw dziecięcych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama