Wybór akcesoriów i zabawek dla dzieci jest niezwykle duża. Dlatego warto wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów, które gwarantują bezpieczeństwo oraz radość z użytkowania. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, w które wyposażamy ogród domu rodzinnego, jest huśtawka dla dziecka.

dziewczynka w huśtawce dla dzieci w ogrodzie pełnym drzew

Wygoda i zabawa

Firma DAJAR doskonale wie, jakie wymagania muszą być spełnione, aby każde dziecko było radosne i chętnie spędzało czas na świeżym powietrzu. Huśtawki marki PATIO, które są w ofercie , to nie tylko źródło frajdy, ale i znakomite wypoczynkowe akcesoria. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszej jakości materiałów, które sprawiają, że zabawa będzie nie tylko odlotowa, ale i bezpieczna. Oferta huśtawek jest duża, dlatego warto przejrzeć wszystkie dostępne modele, tak aby wybrać najlepszą dla siebie opcję. Gwarancją na produkty oferowane przez firmę jest zadowolenie małych wymagających klientów.

duża zielona huśtawka ogrodowa z metalowy stelażem i białym daszkiem
Huśtawka ogrodowa Rimini. Źródło: https://dajar.pl/dom-i-ogrod/ogrod/meble-ogrodowe/hustawki

Rodzaje huśtawek ogrodowych

Jednym z najchętniej wybieranych modeli huśtawki ogrodowej dla dziecka jest „bocianie gniazdo”.

To nowoczesny produkt, przeznaczony do bezpiecznej zabawy. Wszystko za sprawą materiałów wykorzystanych do jego produkcji. Metalowa obręcz, która stanowi główną część huśtawki, pokryta jest czarną ochronną pianką, która zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w trakcie zabawy. Huśtawka ta stanowi również świetne miejsce do odpoczynku lub czytania książek pod gołym niebem. Modernistyczna konstrukcja jest dodatkowym atutem, który cieszy oko i urozmaica przestrzeń ogrodową.

dziecko na huśtawce dla dzieci z siatki
Huśtawka „bocianie gniazdo” od PATIO, dajar.pl

Kolejnym bardzo popularnym modelem jest huśtawka siedzisko, która jest klasycznym odpowiednikiem dawnych podwórkowych huśtawek. Ogromną różnica tkwi jednak w jej wykonaniu, które jest zdecydowanie bardziej przyjazne w użytkowaniu. Zamiast metalowej konstrukcji siedziska użyto tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu oraz znacznie bezpieczniejsze w przypadku uderzenia. Solidne mocowania ze sznurów wykluczają oderwanie się huśtawki, a możliwość regulacji wysokości sprawia, że produkt będzie cieszył domowników przez wiele lat.

Podsumowanie

Wybór niezawodnej zabawki dla naszych dzieci nie jest łatwy – poza funkcjonalnością trzeba wziąć pod uwagę dużo dodatkowych czynników, takich jak bezpieczeństwo oraz łatwość w czyszczeniu. Firma DAJAR wie, że spełniając wymagania dorosłych klientów, sprawia, że dziecięce zabawy w ogrodzie będą jeszcze bardziej atrakcyjne i wyjątkowe. W zależności od miejsca, które chcemy urozmaicić huśtawką, sklep internetowy DAJAR zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Bez względu na ostateczną decyzję, możemy być pewni, że nasze oczekiwania zostaną spełnione, a najlepszym potwierdzeniem będzie uśmiech naszego dziecka.

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe DAJAR