Usiądź wygodnie i w duchu eko

Święta to czas spędzany z bliskimi i moment, w którym możemy odpocząć i po prostu… posiedzieć. Jak już przy siedzeniu jesteśmy, to mamy dwie kolejne propozycje od Tre – to stołek i stoliki kawowe.

zainspirowany został materiałem, z którego jest wykonany. Korek jest przyjazny dla środowiska, trwały i bardzo lekki, wciąż jednak wydaje się surowcem niedocenianym w projektowaniu mebli. Prosta, doskonale wyważona, geometryczna forma stołka idealnie odpowiada jego funkcji, a tę naszym zdaniem docenią zwłaszcza ci, którzy pragną modyfikować wygląd zajmowanej przestrzeni i lubią przesuwać i ustawiać meble adekwatnie do potrzeb i nastroju.

efektowny ciemny ekologiczny stołek Cork Stool od Tre Product na czarnej podłodze
Cork Stool, Tre Product

ucieszą zaś każdego, kto w codziennym życiu stawia na funkcjonalność. Dlaczego? Bo to stoliki, które od razu mogą stać się tacą: w obu rozmiarach mebla występuje blat z ruchomą wkładką. Okrągły, wyjmowany środek blatu wykonano ze sklejki. Minimalistyczny design stolików Woodplate sprawia, że doskonale zaprezentują się w nowoczesnych wnętrzach.

nowoczesne okrągłe ciemne stoły Woodplate Coffee Tables od Tre Product
Woodplate Coffee Tables, Tre Product

Zapraszamy do stołu

Przy stole w święta wcale nie musi być sztampowo. Nie mamy też obowiązku inwestować w całą zastawę z motywami świątecznymi, które zdezaktualizują się, gdy za oknem lato. Postawmy lepiej na unikalne i często niedoceniane w takim wydaniu materiały. Co powiecie na , wykorzystujące właściwości marmuru? Produkt ten po schłodzeniu utrzymuje niską temperaturę i może służyć do podawania zimnych przekąsek. Zresztą, patery przydadzą się i później: można używać ich choćby jako kamienia do pieczenia pizzy.

zestaw Moon Plate od Tre Product czarny i biały talerz z 3 sztućcami na czarnym blacie
Moon Plate, Tre Product
cztery różnokolorowe talerze Moon Plate od Tre Product
Moon Plate, Tre Product

Jest jeszcze coś. Świecznik, czyli przysłowiowa „kropka nad i”. Postawmy jeden lub kilka na stole, aby wyczarować uroczysty nastrój. spodoba się szczególnie fanom minimalizmu i wszystkim, którzy doceniają proste, nieprzesadzone formy.

miedziany świecznik Chamberstick Candle Holder od Tre Product na drewnianym blacie
Chamberstick Candle Holder, Tre Product

Świecznik przyda się również, gdy już opadną emocje i zgasną światła… i to dosłownie. Możemy być pewni, że z jego udziałem przyjemnej atmosfery nam nie zabraknie. Nie tylko w święta, ale przez cały rok.

 Zobacz gdzie kupić

Zobacz też:

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe Tre Product / Studio Rygalik
Projekty: Studio Rygalik