Wyczaruj świąteczny klimat detalami

W święta to stół jest na pierwszym planie. A skoro stół, to i zastawa. Jeśli nie chcemy inwestować w cały zestaw z motywami świątecznymi, możemy zdecydować się na drobne akcenty, np. talerze deserowe od Bloomingville z motywami nawiązującymi do świąt: pięknym napisem czy reniferami.

trzy beżowe talerze NOEL o nieregularnych kształtach z motywem renifera i napisem Merry Christmas
Komplet talerzy deserowych NOEL, 3 sztuki, Bloomingville, dostępnych w Smak Studio

 Przejdź do sklepu

Na stole mogą się znaleźć również inne świąteczne ozdoby np. szklany dzwonek Serafina od Lene Bjerre w kolorze antycznego srebra. Dzięki niemu stworzymy czarujący, magiczny nastrój. Dodatkowo udekorowany szyszkami, lampionami i świecami na pewno pozwoli nam poczuć świąteczną atmosferę.

Dekoracja Serafina Bell, Lene Bjerre z motywem świątecznym szklany dzwonek na srebrnej podstawie
Dekoracja Serafina Bell, Lene Bjerre, dostępna w Smak Studio

 Przejdź do sklepu

Oryginalnie i w skali makro

Jeśli już przy ozdobach jesteśmy, porzućmy na moment świąteczny stół, aby przenieść się na ściany. To tu zawisnąć może niezwykle oryginalna i kunsztownie zdobiona dekoracja Kioko od Lene Bjerre. Wyglądająca jak rzeźba ścienna, przywodząca na myśl kwiaty, jest świetną alternatywą dla obrazów. Sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w przedpokoju, będąc świetnym podarunkiem zarówno dla właścicieli nowoczesnych, jak i eklektycznych przestrzeni.

Dekoracja Kioko od Lene Bjerre na szarej ścianie na drewnianym stołem
Dekoracja Kioko, Lene Bjerre, dostępna w Smak Studio
ozdoba Kioko od Lene Bjerre na ścianie na drewnianym stołem
Kioko, Lene Bjerre

 Przejdź do sklepu

Pół żartem, pół ser… cem

Na zakończenie mamy też nietypowy i niezwykle oryginalny podarunek. Z przymrużeniem oka, pół żartem, pół serio. Właśnie takie określenia pasują do marki Seletti, której produkty mogą ucieszyć kogoś, kto ma poczucie humoru i lubi gry formą. LOVE IN BLOOM to wazon w kształcie serca, które wygląda niczym wyjęte z atlasu anatomii człowieka. – To symbol współczesnej miłości, przełożonej na romantyczny, ale nieprzewidywalny prezent. To nie sen, to ROZKWIT MIŁOŚCI. To nie wiosna, to KWITNIE MIŁOŚĆ – piszą o produkcie jego twórcy. I faktycznie: niech kwitnie – nie tylko w święta.

biały wazon LOVE IN BLOOM od Seletti w kształcie organu z włożonymi suchymi kwiatami
Wazon LOVE IN BLOOM od Seletti, dostępny w Smak Studio
biały wazon LOVE IN BLOOM od Seletti w kształcie organu
LOVE IN BLOOM, Seletti

 Przejdź do sklepu

Zobacz też:

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe Smak Studio