W łazience: subtelne umywalki i spółka

Nie oszukujmy się – w łazience zdarza nam się spędzać sporo czasu, a tego zawsze brakuje, szczególnie rano. Potraktujmy to pomieszczenie jako integralną część mieszkania i skorzystajmy z nowych rozwiązań, które uczynią poranki łatwiejszymi.

Firma KOŁO proponuje nam dwie kolekcje łazienkowe, które cechuje nowoczesna forma i funkcjonalność, z nastawieniem na łatwe utrzymanie higieny. KOŁO Modo to wiszący bidet i miska WC wykonana w technologii Rimfree – ceramiczna misa spłukiwana jest równomiernie za sprawą specjalnej dyszy. Brak tu zakamarków, w których gromadzi się brud, dlatego sedes będzie łatwy do utrzymania w czystości. Bryły sedesu i bidetu są nowoczesne i doskonale pasują do współczesnych aranżacji łazienek. Kolekcja MODO to również meble łazienkowe wykonane z płyty wilgocioodpornej.

ceramika sanitarna na tle ciemno zielonej ściany

Kolekcja MODO

przestronna łazienka

Kolekcja MODO

umywalka stojąca przed szara ścianą

Kolekcja MODO

duża biała wanna z częściową szybą

Kolekcja MODO

W kolekcji KOŁO Twins znajdzie się umywalka KOŁO Twins o subtelnym kształcie, z wyjątkowo niskim rantem i prostokątną misą. Różne rozmiary tych minimalistycznych umywalek pozwalają zaaranżować np. łazienkę dla rodziny – z dwiema umywalkami. Doskonale pasują do nich meble z mechanizmem cichego zamykania, które oprócz odporności na wilgoć wyróżniają metalowe boki. Meble są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: biały połysk, szary mat i czarny mat, można je łączyć modułowo.
Nic, tylko zamknąć się w łazience przed porannym zgiełkiem.

dwie wiszące szare szafki z umywalkami

Kolekcja Twins

czarna wisząca szafka z otwartymi szufladami

Kolekcja Twins

dwie wiszące białe szafki z umywalkami

Kolekcja Twins

dwie wiszące czarne szafki z umywalkami

Kolekcja Twins

Fot. i oprac. na podstawie:
Materiały firmy KOŁO

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Magdalena Torczyńska-Moradi autor MAGAZIF.com

Pisze od ósmego roku życia, wyżywa się redaktorsko od 2007 roku. Łączy w sobie skrajności, o których boją się szepnąć nawet syczące S i złowrogie Ó z tysięcy stron, których dotknęła. Nigdy nie umiała rysować, śpiewać, grać na instrumentach ani w koszykówkę, więc pozostała jej rzeźba, tyle że w słowach. Robi to z przyjemnością, prowadząc własną firmę Tekstem. Redaguje, pisze i pilnuje, żeby inni robili to ładnie. W przyszłości ma zamiar też zadbać o najmłodszych czytelników, dokładając kilka cegiełek do rynku wydawnictw dziecięcych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama