Włącz dobry styl. Nowoczesne włączniki światła

Choć w pierwszej chwili nie budzą skojarzeń z luksusem, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wykończenia ze szlachetnych materiałów sprawiają, że przyciski do światła świetnie prezentują się w nobliwym otoczeniu.

Mogą wtopić się w ścianę jak kameleon lub wręcz przeciwnie – zwrócić na siebie uwagę za sprawą wzorów i kolorów. Wyróżnione Red Dot Award przyciski Eelectron pozwalają na dowolną personalizację – można umieścić na nich wybraną przez siebie grafikę czy fotografię albo zdecydować się na wariant monochromatyczny. Pokrycie włącznika wzorem identycznym jak na tapecie jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy wolą, by elektroniczne akcesoria nie rzucały się w oczy.

czarny elegancki włącznik na czarnej ścianie

Marka ma swojej ofercie także nowoczesne przyciski dotykowe, które trudniej zamaskować, ale za to łączą w sobie sterowanie wieloma funkcjami oprócz oświetlenia – także ogrzewaniem czy ruchem rolet.

czarny elegancki włącznik elektroniczny na białej ścianie

Nowoczesna technika nie musi zawsze być przyobleczona w szaty minimalistycznego designu, co udowadniają włączniki Rhombus w stylu retro. Klasyczne metalowe kwadraty w przedwojennym stylu mogą zostać pokryte skórą, drewnem lub płytkami z kamieni półszlachetnych.

elegancki włącznik metalowo-drewniany

elegancki prosty włącznik w drewnianym motywie

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

0 / 5. 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Karolina Maciejewska autor MAGAZIF.com

Jestem absolwentką kulturoznawstwa i marketingu kultury. Moją pasją jest opowiadanie historii, zarówno przy pomocy słów, jak i obrazu fotograficznego. Interesuje mnie, jak architektura i wzornictwo funkcjonują w zmieniających się kontekstach społeczno-kulturowych. Trzymam kciuki za ekspansję ekologicznego designu i stylu życia.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama