Marka realizuje na bieżąco zamówienia z magazynów: własnego we Wrocławiu oraz magazynu producenta.

to belgijskie meble oraz dywany indoor/outdoor. Meble zostały stworzone po to, aby się relaksować! Dzięki kolekcji puf stworzymy prywatną strefę chilloutu i nie musimy się martwić: meble te są odporne na kapryśną pogodę: nie straszne im ani deszcze, ani ostre słońce.

szara pufa i stolik materiałowy na powierzchni wody w basenie na tle tafli morza

Relaks w dobrym stylu

Kolekcja Roolf-Living otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award za swój oryginalny design. Pufy, siedziska, dywany projektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu w ogrodzie, ale całość kolekcji idealnie sprawdzi się również w Twoich wnętrzach. Wiemy już, że są odporne na każdą pogodę. Tkane maszynowo ze 100% trwałego polipropylenu nie blakną, są odporne na pleśń, nie gniją. Technologia utwardzania UV zapewnia wytrzymałość mebli nie tylko w kwestii niesprzyjających warunków atmosferycznych, ale i trwałość kolorów.

Jesli meble się zabrudzą, wystarczy przemyć je wodą, np. z pomocą węża ogrodowego. Wyschną, gdy pozostawimy je na słońcu. Czy wiecie, co jeszcze potrafią? Unoszą się na wodzie, dlatego będą idealnym uzupełnieniem strefy basenu!

pięć kolorowych puf materiałowych na mokrej plaży nad morzem wiele szarych puf i stolików na osłoniętym tarasie na tle wysokich traw w donnicy

Kolekcja puf, na którą składa się 10 modeli w 9 kolorach może tworzyć dowolne zestawienia. Uzupełnimy ją też dywanami: do wyboru mamy 10 wzorów dostępnych w kilku kolorach.

Fot. i oprac. na podst.:
mat. prasowe Roolf-Living