Zakończenie wystąpień przewidzianych harmonogramem podczas archiDAY 2020 online nie oznacza jednak, że nie można skorzystać już z wiedzy przekazanej przez blisko 130 ekspertów podczas wydarzenia. Jak podkreśla Przemysław Szklarzewski, CEO PCAW, organizator archiDAY 2020 Online: – Bogaty program merytoryczny scen tematycznych: „Projektant i BIZNES”, „Design Story”, „Rozmowy o…” transmitowany był jednocześnie, a uczestnicy dokonywali wyboru, w którym punkcie wydarzenia biorą udział. Z tego powodu już na etapie planowania całości wiedzieliśmy, że wszystkie panele, wykłady i prezentacje będą dostępne również po zakończeniu archiDAY 2020 Online.
Dzięki temu rozwiązaniu do ostatniego dnia października, projektanci mogą „powrócić” do wybranego punktu z agendy (agenda dostępna na https://www.archiday.pl/2020). To też dodatkowy czas dla specjalistów, którzy w dniach 12-16 października nie mogli być online.
Nagrania paneli, wykładów i prezentacji znajdują się na platformie archiDESK – narzędziu wspierającym specjalistów z branży wyposażenia wnętrz. Rejestracja na www.archidesk.pl jest bezpłatna dla architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, designerów, homestagerów, a dostęp do materiałów z archiDAY 2020 Online możliwy po założeniu oraz aktywacji konta specjalisty.

plakat archiday prelegenci 2020

Fot. i oprac. na podst.: 
mat. prasowe archiDAY