Aktualny motyw: Łazienki inspirowane modą

Logo Tubądzin

Mecenas motywu

MAGAZIF na Warsaw Home: zapraszamy do nas!

Będzie się działo! Już 4 października widzimy się na Targach Warsaw Home! MAGAZIF zaprasza na swoje stoisko, na którym będziecie mogli zobaczyć m.in. projekty Młodych Wilków.

W trakcie trwania III Międzynarodowych Targów Wystroju Wnętrz Warsaw Home, które odbędą się od 4 do 7 października, MAGAZIF zaprasza na swoje stoisko. W tym roku zajmie ono blisko 100 m2, na których m.in. znajdą się prace uczestników programu Młode Wilki. To początkujący projektanci, będący u progu swej kariery, którzy będą mogli pokazać światu stworzone przez siebie projekty. Młode Wilki Magazif to wydarzenie towarzyszące Targom.

magazif mlode wilki 2018 magazif mlode wilki 2018 magazif mlode wilki 2018

Poza prezentacją najciekawszych pomysłów zrealizowanych przez młodych (nie tyle wiekiem, ile stażem) projektantów, wydzielona zostanie specjalna przestrzeń służąca rozmowom – w końcu wywiady to codzienność w dziennikarskiej pracy. Przestrzeń do rozmów będzie sercem stoiska, a sam event to niebywała okazja do poznania się i wymieniania spostrzeżeń na temat najnowszych trendów: od stóp, do głów a raczej…od podłóg po sufity.

MAGAZIF jest odpowiedzialny za przygotowanie relacji video z całego wydarzenia i z przyjemnością objął je patronatem medialnym. Targi Warsaw Home to prawdziwa eventowa perła w świecie wydarzeń związanych z branżą wnętrzarską. Wydarzenie bije z roku na rok kolejne rekordy… nie inaczej ma być tym razem. Pośród 1000 wystawców, każdy fan dobrego designu z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wpadajcie, zwłaszcza, że na stoisku nie zabraknie wyjątkowych atrakcji programu Młode Wilki.

magazif mlode wilki 2018

Kup teraz bilet na Warsaw Home 2018

Aktualności

4 dni z designem, architekturą i projektowaniem - 6 edycja 4 Design Days
4 dni rozmów o architekturze, designie i nieruchomościach: 4DD 2022 w Katowicach już wkrótce

Renesans polskiego rzemiosła, Nowy Europejski Bauhaus, zielona transformacja na rynku nieruchomości i resetowanie miast: jakie są, na jakie czekamy? To jedne z najważniejszych tematów 4 Design Days, o których będą rozmawiać m.in. architekci, designerzy i producenci.

Aktualności

Ceramika końskie w Bolonii ikona wpisu
Grupa Końskie na targach CERSAIE 2021 w Bolonii: nowości produktowe

38. edycja Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek już za nami. To najbardziej prestiżowe targi tego typu w branży. Grupa Końskie prezentowała się w tym miejscu już po raz piętnasty.