Aktualny motyw: Barwy i odcienie we wnętrzach

MECENAS MOTYWU

MAGAZIF na Warsaw Home: zapraszamy do nas!

Będzie się działo! Już 4 października widzimy się na Targach Warsaw Home! MAGAZIF zaprasza na swoje stoisko, na którym będziecie mogli zobaczyć m.in. projekty Młodych Wilków.

W trakcie trwania III Międzynarodowych Targów Wystroju Wnętrz Warsaw Home, które odbędą się od 4 do 7 października, MAGAZIF zaprasza na swoje stoisko. W tym roku zajmie ono blisko 100 m2, na których m.in. znajdą się prace uczestników programu Młode Wilki. To początkujący projektanci, będący u progu swej kariery, którzy będą mogli pokazać światu stworzone przez siebie projekty. Młode Wilki Magazif to wydarzenie towarzyszące Targom.

magazif mlode wilki 2018 magazif mlode wilki 2018 magazif mlode wilki 2018

Poza prezentacją najciekawszych pomysłów zrealizowanych przez młodych (nie tyle wiekiem, ile stażem) projektantów, wydzielona zostanie specjalna przestrzeń służąca rozmowom – w końcu wywiady to codzienność w dziennikarskiej pracy. Przestrzeń do rozmów będzie sercem stoiska, a sam event to niebywała okazja do poznania się i wymieniania spostrzeżeń na temat najnowszych trendów: od stóp, do głów a raczej…od podłóg po sufity.

MAGAZIF jest odpowiedzialny za przygotowanie relacji video z całego wydarzenia i z przyjemnością objął je patronatem medialnym. Targi Warsaw Home to prawdziwa eventowa perła w świecie wydarzeń związanych z branżą wnętrzarską. Wydarzenie bije z roku na rok kolejne rekordy… nie inaczej ma być tym razem. Pośród 1000 wystawców, każdy fan dobrego designu z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wpadajcie, zwłaszcza, że na stoisku nie zabraknie wyjątkowych atrakcji programu Młode Wilki.

magazif mlode wilki 2018

Kup teraz bilet na Warsaw Home 2018

Aktualności

Cersaie Business w ramach targów Cersaie w Bolonii
Cersaie Business w ramach targów Cersaie w Bolonii

26–30 września 2022 Bolonia znów stanie się stolicą płytek ceramicznych i aranżacji łazienek, na które branża czeka cały rok. W Cersaie weźmie udział ponad 200 międzynarodowych architektów, projektantów wnętrz, dystrybutorów, instalatorów i specjalistów od projektów kontraktowych z Europy, regionu śródziemnomorskiego i Ameryki Północnej, a targom towarzyszyć będzie Cersaie Business.

Aktualności

magazif salone del mobile 2022 ikona
Salone del Mobile Milano 2022: relacja wideo MAGAZIF

Mediolańskie targi słusznie mogą pretendować do najważniejszego wydarzenia we wnętrzarskim i projektowym świecie. Nie mogło zabraknąć tam i naszej redakcji, która przygotowała dla Was materiał z tego wydarzenia.