W tym odcinku pokazujemy Wam dwa ciekawe otwarcia, skupiamy się na łazience i sypialni jako zimowym azylu, a także pokazujemy miejsce, w którym zajęcia prowadzi Healthy Team by Anna Lewandowska.
Po długim remoncie nadszedł długo wyczekiwany moment – otwarto jeden z najstarszych łódzkich hoteli. Grand Hotel zyskał nowe przestrzenie z zachowaniem historycznego charakteru. Spa i wellness, restauracja czy przestrzeń eventowa sprawia, że jest to miejsce na miarę naszych czasów.
12 stycznia otwarto także Dworzec Metropolitalny w Lublinie – odtąd będzie to główny węzeł transportu miejskiego, regionalnego i ogólnokrajowego. Budowa rozpoczęła się w 2021 r., zaś z końcem 2023 r. wykonawca zakończył prace budowlane. Teraz, po finalizacji procedury odbiorów budowlanych oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, Dworzec w Lublinie został udostępniony pasażerom. – Obiekt jest supernowoczesny, energooszczędny i spełnia wszystkie wymagania, które przed budynkami użyteczności publicznej stawia XXI wiek – powiedział podczas konferencji prasowej poprzedzającej inaugurację Dworca Metropolitalnego Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta, dodając, że otwarcie dworca to historyczny moment dla Lublina.
Zima to moment kiedy chętniej zaszywamy się w naszych domach. Sprawdźcie, jak oświetlenie może zmienić w luksusowe spa naszą łazienkę i co potrafi w sypialni, którą warto urządzić z rozmysłem.
Na koniec pokażemy Wam nowootwarte Palm Studio, w którym zajęcia pilates prowadzi Healthy Team by Anna Lewandowska. Nawiązania – iście zagraniczne, sprawdźcie zresztą sami!
Inne ciekawe eventy

Międzynarodowe Targi Architektury i Projektowania Wnętrz KIAF 2025 – Kraków

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2024

The World of Tim Burton
