Co czeka na wybranych? Publikacja projektu na portalu MAGAZIF, ale także… możliwość pokazania go na najważniejszej imprezie branżowej w Polsce – III Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018. Wybrane projekty znajdą się na stoisku MAGAZIFu, które liczy niemal 100 m2! Jest zatem sporo miejsca na to, by przedstawić najciekawsze ze zgłoszonych pomysłów. I to w miejscu, w którym będą wszyscy liczący się w branży. Czemu warto tam być? Wydarzenie z roku na rok bije wszelkie rekordy! Zeszłoroczna edycja zebrała 64 tys. odwiedzających… a ma być jeszcze lepiej. Według prognoz bieżąca edycja zbierze 1000 marek na 120 tys. m2 powierzchni wystawienniczej zlokalizowanej w 4 halach.

Od zgłoszenia do Warsaw Home, czyli krok po kroku

Start w każdej branży bywa trudny. Ciężka praca i zwątpienie przeplatają się z zapałem i ciekawymi pomysłami. Jak jednak trafić do szerszego grona odbiorców? Jak sprawić, by świat nie tylko o nas usłyszał, ale i chciał nas jeszcze więcej?

Jeśli jesteś projektantem wnętrz i wzornictwa przemysłowego, chętnym do pokazania swej pracy szerszej publiczności, to dobrze trafiłeś

Jeśli jesteś projektantem wnętrz i wzornictwa przemysłowego, chętnym do pokazania swej pracy szerszej publiczności, to dobrze trafiłeś. Nie czekaj i zgłoś swój udział poprzez formularz. To pierwszy krok w drodze do sukcesu. Warto wiedzieć, że udział w programie jest bezpłatny a zgłoszenia można przesyłać do 2 września 2018 roku.

Nadesłane projekty są poddawane selekcji a następnie na bieżąco publikowane na portalu MAGAZIF – spośród nich wybrane zostaną te, które trafią na Targi Warsaw Home 2018 w dniach 4-7 października 2018. Informacja o zakwalifikowaniu zostanie podana kandydatom do 10 września.

wycinek ze strony Młode Wilki MAGAZIF z drogą do sukcesu

Uczestnictwo w Targach

Wszystkie osoby wytypowane do uczestnictwa w Targach otrzymają bezpłatne wejściówki. W końcu bycie w sercu wydarzeń pozwoli Młodym Wilkom na opowiedzenie o swoim projekcie na żywo, a także będzie sprzyjać nawiązywaniu wzajemnych i niezwykle cennych kontaktów. Może to właśnie udział w Targach okaże się momentem przełomowym? Na pewno warto się przekonać.

Masz pytania? Zapoznaj się z Regulaminem lub zadzwoń +48 534 627 555.

Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej programowi: mlodewilki.magazif.com.

Zapraszamy!

baner do zgłoszenia Młode Wilki MAGAZIF