Pojemnik do przechowywania wacików, ZODIAC

Wspomniany pojemnik marki Zodiac jest mosiężny i rzeczywiście pokrywa go 24-karatowe złoto. Nie tylko czyste waciki mogą być jednak otoczone luksusem. Okazuje się, że w ekskluzywnej łazience taki zaszczyt należy się wszystkim pojemnikom – nawet tym od „brudnej roboty”. Mamy zatem eleganckie pojemniki na pranie i eleganckie kosze na śmieci do łazienki. Na przykład z pokrywą ręcznie zdobioną kryształami Swarovskiego lub kryształowy, zdobiony złotem.

Pojemnik na waciki Villari
Pojemnik na pranie ZODIAC
Pojemnik na pranie z siedziskiem, ZODIAC
Kosz łazienkowy ZODIAC
Kosz łazienkowy ZODIAC

Ekskluzywne dodatki do łazienki, które nie tylko stoją

W łazience mamy spore pole do popisu, jeżeli chodzi o łączenie użyteczności z funkcją ozdobną przedmiotów. O ile w salonie nie wszyscy chcą widzieć stojące czy wiszące dodatki, o tyle nikt nie zakwestionuje konieczności postawienia w łazience np. dozownika do mydła czy stojaka na papier toaletowy. Szczotka do toalety też jest nieodzowna. Wszystkie te nowoczesne akcesoria łazienkowe to przy okazji dekoracje do łazienki! Spójrzmy na marmurowy i kryształowy dozownik do mydła…

Dozownik do mydła ZODIAC
Dozownik do mydła ZODIAC
Szczotka do toalety ZODIAC

Drobiazgi, które cieszą oko – dekoracje do łazienki

Oczywiście w dużej łazience jest miejsce na obraz, piękny mebel, wazon czy rzeźbę. Jednak nie każdy pragnie iść tak daleko i często łazienka to jedyne miejsce, w którym króluje oszczędność form i w którym ogranicza się liczbę detali na rzecz wygody, funkcjonalności i przestrzeni. Dlatego tak cenne są akcesoria łazienkowe, na które i tak musi się znaleźć miejsce.

Stojak to toalety ZODIAC

Niektóre nie są wprawdzie niezbędne, tak jak mydelniczka, gdy już posiadamy dozownik do mydła w płynie, ale chyba taka, jak proponowana przez firmę ZODIAC, obroni się w każdej eleganckiej łazience. Popękany kryształ na mosiężnej podstawie wykończonej, a jakże, 24-karatowym złotem, może sprawić, że częściej będziemy czuć potrzebę umycia rąk.

Kryształowa mydelniczka ZODIAC

Chustecznik też może i nie jest niezbędny, ale… Spójrzcie na ten na lwich nóżkach. Kryształ, który wyszedł spod rąk włoskich rzemieślników, ozdabiają mosiądz, 24-karatowe złoto, chrom i ciemny polerowany nikiel.

Chustecznik ZODIAC

Fot. i oprac. na podst.:
Harrods, Zodiac London