Od pokoju hotelowego zwykle oczekujemy, aby był przestrzenią dającą wytchnienie od natarczywego świata zewnętrznego, nie drażniącą zmysłów i pozwalającą poczuć się jak u siebie. Niewiele tu miejsca na ekstrawagancję w wystroju wnętrz ‒ celem jest raczej powściągliwa elegancja i odrobina luksusu. W ramach tych ograniczeń nie jest łatwo zaproponować coś z „efektem wow”.

stonowane wnętrze z zielono-szarym fotelem dekoracyjne poduszki na łóżku z ciemny oparciem

Ale diabeł tkwi w szczegółach, a w tym przypadku ‒ w tkaninach. Umiejętnie zestawione subtelne odcienie barw, faktury i grubości materiałów na poduszkach, zasłonach czy narzutach tworzą przytulne wnętrze, dające poczucie bezpieczeństwa. Wiedzą o tym dobrze specjaliści, którzy dobierają do wystroju apartamentów  „tekstylia hotelowe” –  nie tylko piękne, ale przede wszystkim obdarzone supermocami.

beżowe wnętrze salonu z sofą i filarem białe poduszki ze złotymi wzorami na łóżku
Te aksamity, żakardy, satyny i adamaszki wyglądają jak przedstawiciele wydelikaconej arystokracji, ale w istocie są odporne na wszystko

Te pokazane na zdjęciach aksamity, żakardy, satyny i adamaszki od SPA Investments wyglądają jak przedstawiciele wydelikaconej arystokracji, ale w istocie są odporne na wszystko. Przygotowane na najczarniejsze scenariusze i trudne do wyobrażenia sytuacje podwyższonego ryzyka ‒ szczycą są atestami trudnopalności, wyjątkową odpornością na działanie promieni słonecznych, a sponiewierane przez niefrasobliwych użytkowników łatwo wracają do formy. Jak przystało na szlachetnie urodzonych starzeją się z klasą ­‒ nie dla nich mechacenie się, defasonowanie czy płowienie koloru.

niebieski fotel na tle starych białych drzwi

A w rękach ekspertów ze SPA Investments dopasują się do wnętrz, tak że nie będzie widać szwów. Przedstawiciele firmy pomogą wam dobrać odcienie, zaaranżują wystrój, a na koniec dostarczą gotowe firany, rolety , zasłony hotelowe czy pledy i poduszki ‒ tu czarny scenariusz nie wchodzi w grę.

sypialnia z dużym łóżkiem i długimi zasłonami błyszczące wzorzyste poduszki salon z szarym siedziskiem

Fot. i oprac. na podstawie:
mat. prasowe
nova-design.pl