Targi mebli biurowych, których początki sięgają 1953 roku, odbywają się co dwa lata w Kolonii, każda ich edycja gości kilkuset wystawców z różnych krajów, a wraz z nimi nowinki, technologie i unikalne rozwiązania sprawdzające się w przestrzeniach biurowych. Można tu znaleźć wyposażenie biurowe, podłogi, oświetlenie, meble, oprogramowanie, usługi i wiele innych produktów przydatnych na co dzień w miejscu pracy.

Targi odbędą się pod koniec października 2024 roku w Kolonii. W myśl zapowiedzi organizatorów, nadchodząca edycja ma skusić odwiedzających nową koncepcją wydarzenia, która została dopasowana do zmieniających się wymagań świata pracy, co oznacza jeszcze więcej nowatorskich rozwiązań. Krótszy czas trwania, nowy układ sal i obszary tematyczne z treściami dostosowanymi do odwiedzających, innowacje cyfrowe i wiele więcej – oto, co czeka na nas już niebawem!

Wydarzeniu towarzyszyć będzie Work Culture Festival, organizowany przez stowarzyszenie Interior Business Association (IBA) w halach 6 i 9. Będzie to okazja do wzięcia udziału w inspirujących i wyznaczających trendy rozmowach, panelach dyskusyjnychwarsztatach, przestrzeniach doświadczeń i wystawach na trzech ścieżkach – życiu, zespole i wpływie. Festiwal skierowany jest do profesjonalistów z całego świata, którzy aktywnie kształtują projektowanie przestrzeni do pracy jutra.

Oceń ten artykuł

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

5 / 5. 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Redakcja MAGAZIF

Artykuły redakcji portalu MAGAZIF.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama